Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, szerintetek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek a pasik mennyire misztifikálják túl ezt a, , nagyon szőrös vagyok" mindenhol dolgot és ezért nem tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy 20-22 éves kor alatt nem szívesen kezdenek szőrös pasikkal a lányok, de szerintem egy 23-25 éves kor felett ennek már annyira túl nagy jelentősége nincs. Én pl ha van barátnőm, akkor mivel eléggé szőrös vagyok, akkor vagy gyantáztatom a mellkasom, vagy trimmelem. Még baj sosem volt belőle. Hogy értsük, a hasam és a mellkasom majdnem olyan, mint Tom Sellecké vagy David Hasselhoffé, tehát eléggé dús. De ha átmegyek rajta hajvágóval, akkor nem szokta zavarni a lányokat. Tehát mindig sikerült megbeszélni velük, hogy melyiket fogadják el. A csupasz, gyantázottat annyira nem kedvelték. Persze a végtagok is szőrösek, annyi szerencsém van, hogy a hátamon nincsen szőr. A nemi szervek környéke és a hónalj is természetesen karban van tartva. Baj annyira nem volt, ha egy lánynak tetszel, akkor azért mert szőrös vagy, még ugyanúgy ágyba fog veled bújni, max majd sújkolja beléd, hogy legközelebb kicsit ritkítsd meg. Mennyire parázzák túl a pasik, hogy ez a szőrzet dolog egyenlő azzal, hogy nem akar tőled a csaj majd semmit?
2013. dec. 30. 19:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez az én tapasztalatom és véleményem volt, ezért lennék kíváncsi más pasik és csajok tapasztalatára, gondolataira.
2013. dec. 30. 19:26
 2/11 anonim ***** válasza:
egy pasi legyen szőrös, közepesen, vagy nagyon :) 22N
2013. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok és alig nő a szakállam, mit nem adnék egy kis szőrért. :D Persze barátnőm így szeret, egy kis borostát össze tudok hozni neki nagy nehezen. :D
2013. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha sportos a pasi és valamelyet kordában van tartva, akkor vállalható a dolog.


[link]

2013. dec. 30. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem a lányoknak nincs bajuk a szöröddel, maximum ha a nemiszerved egy dzsungel, vagy a segged nem mostad meg csak hetente 1x.


Én exem nem is szerette, ha sűrűn szőrtelenítek alul. Általában 1 hónaponta elég volt, mert mindig annyira nőt meg csak, hogy még nem zavaró.


Most hogy nincs barátnőm, még úgyse szőrtelenítek alul csak 2-3 hónaponta. És van akinek még ez is tetszik, mert még mindig nem vagyok egy dzsungel.


Arcomon mondjuk 2-3 naponta borotválkozom, mert zavar.

2013. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó persze, az tartsa rendben, akinek már a nyakán is kibuggyan a sok szőr.
2013. dec. 30. 19:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Arcomat én naponta borotválom, mert erős a szőrzetem. Bár van, hogy oldalt és az államon hagyok 2-3 napos borostát, de a bajuszt mindig levágom, mert rémesen áll a legkisebb bajuszborosta is nekem.
2013. dec. 30. 19:35
 8/11 A kérdező kommentje:
2013. dec. 30. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
aha szóval szőrös a mellkasod..., szerintem egy férfi akkor nagyon szőrös, ha a háta és vagy a segge is az, esetleg még ide vehetjük a nyakat(akinek a mellkas szőre és a szakálla egybefüggő), illetve a vállat, felkar, és a tarkó is az.). Majd ha te is olyan leszel akkor írd meg a tapasztalataidat, mint egy nagyon szőrös férfi.
2013. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem lányként nem taszít egy kis szőr a pasi mellkasán, sőt. Mondjuk a kunkorodó szőrzetet már nem díjazom, azzal valamit kezdeni kell. De alapjáraton szerintem a normális hozzáállás a pasik részéről, ha karhoz/lábhoz nem nyúlnak, nemiszerv és hónalj környékén csak legyen karbantartva (tehát 3-4 centisen már illik levágni), has/mellkas szükség eseténlegyen ritkítva, de a teljesen csupasz nem bejövős. Hacsak nem alapjáraton sincs ott szőr. Szerencsére a barátom is hozzám hasonlóan gondolkodik a dolgokról, de a haverjai között vannak páran, akik annyira hiúk, hogy nyáron borotválják a mellkasukat is.. azért az már szerintem kicsit túlzás.

19/L

2013. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!