Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legideálisabb hely az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legideálisabb hely az első randihoz?

Figyelt kérdés
Először a McDonald's, ra gondoltam. Vagy esetleg elmehetnénk sétálni.. Nektek hol volt a Legelső randi?

2013. dec. 30. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én hazaviszem, és megmutatom neki az ágyam.
2013. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
KOCSMAA
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
61%

elvittem egy sötét helyre aztán ráilyesztettünk a haverjaimmal akik elbújtak az erődbe és behugyozott az ilyedségtől, első randi volt és az utolsó mert ezutná szakított velem, meg sajnos az anyósülésen hugyozott be és

még ki is kelelt takarítanom nem volt jó tréfa.

szóval így ne csináld

2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan amcsi kövér stilusba nyomod akkor jo a mcdonalds... amugy meg egy kávézó, séta, park vagy ahol kettesben lehet lenni
2013. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Olyan hely, ahol lehet beszélgetni. A McDonalds nem is annyira rossz ötlet, mint amilyennek elsőre tűnik, de engem biztos zavarna a kajaszag. Én egyébként voltam már Tisza-parton- vittünk kaját meg inni, nagyon romantikus volt :) ez volt egyébként a legeslegelső randim, cukrászdában, pubban, korizni, ilyesmi helyeken. Ja és McDonaldsban is voltam :D
2013. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

minek hízlalod szegény lányt, így is dagi az összes magyar lány, legalábbis a magyar lányok 98%-léka.

inkább fogyókúrás szert vegyél neki, értékelni fogja meg vidd el egy Schobert norbi edzésre, és közösen csináljátok a gyakorlatokat.

2013. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tetraedrit válasza:
kávézó, koncert(de csak ha tudod hogy érdekli és már előtte is ismerősök voltatok), park, séta a városban, fagyizó, állatkert.
2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha már mindenképpen kajálós helyre akarod vinni, akkor inkább legyen az egy kávézó vagy egy olcsóbb étterem

a meki sem annyira rossz, de szerintem nem túl romantikus

2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a teszkó húspultnál jöttem össze a zasszonnyal.
2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! És egyebkent (harmadik válaszoló) nem hiszem hogy meg akarnám ijeszteni, főleg úgy ahogy te csináltad...

Ja, és am lány vok!

2013. dec. 31. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!