Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legideálisabb hely az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legideálisabb hely az első randihoz?

Figyelt kérdés
Először a McDonald's, ra gondoltam. Vagy esetleg elmehetnénk sétálni.. Nektek hol volt a Legelső randi?

2013. dec. 30. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Meki kilőve, ilyen helyre nem visszük randizni. Max ha tini vagy, de azért mutasd érettebb oldalad. Ha tél van, akkor teázó, ha nyár, akkor park, tó.


A meki nem hangulatos, főleg télen, a burger kingben is ott lepzselnek a cigók, neked hangulat kell, meg kevés ember. Ilyen a teázó. Hova valósi vagy? Debrecenben van egy tázó, ott vannak külön elbújós részek, van egy nagy közös tér ahol babzsákok vannak, hangulatvilágítás. Ilyen kell egy csajnak, nem egy hely, ahol be lehet váltani a kólakuponokat.

2013. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szèpen!! Am Nyíregyhàzi vagyok
2014. jan. 1. 11:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom az Ázsia teaházat :-)

De előtte menj el oda, ne legyen az h bámészkodsz és kérdezősködsz hova kell leülni. Előbb menj el akár egyedül, akár haverral. Ha másodjára mész, magabiztosan vezeted a csajt.

2014. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké köszi.De ismétlem: MÉG MINDIG LÁNY VAGYOK
2014. jan. 2. 13:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Még mindig? :-D

Férfi vagyok, nem figyelhetek mindenre. Akkor meg nem a te dolgod, a srác vigyen el, legalább az elsőn legyen ő a domináns. Ha a te feladatod, akkor meg már válaszoltam.

2014. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké, hát ezt megértem.. Tudom hogy az övé lenne, de gondoltam èn majd elhívom valahova :) nagyon szépen köszönöm :D
2014. jan. 2. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!