Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés
Bulik, diszkó és hasonló helyek kizárva. F15
2009. nov. 28. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
suli, msn.
2009. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iskola? Esetleg olyan helyek, ahová szeretsz járni. Mi érdekel? Tudsz-e eljárni valahová, amit szeretsz? (sport, művészet, stb). Hasonló érdeklődésű lányokat találhatnál, és az már egy jó beszélgetési alap.
2009. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Iskola nemigazán előnyös, kevés olyan lány van, aki tetszik, és ők általában foglaltak is.

Sportolok, de ott nincs lány. :)

2009. nov. 28. 15:19
 4/7 anonim válasza:

Fuuu nehéz kérdés :D Kilőttél mindent amit mondtam volna.Nem tudom hol laksz, de általában a barátoknak vannak barátai, akik között esetleg lehet olyan valaki aki szimpatikus neked :) Szóval egy ilyen láncreakció. Vagy maximum nézz körül online társkereső oldalakon. Nem is hinnéd hogy én hány olyan csajt ismertem meg ott akikkel napi szintem beszélgetek és már nem csak a szia, mizu..

Félre azért ne értsd persze. Szóval sok barátot találtam ott. Érdemes megnézni én azt mondom :)

2009. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 28. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

hát különböző közösségi portálokról fel veszel MSN re olyan lányokat akik bejönnek neked aztán onnét megy minden magától;)

14/L

2009. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég őrültség portálokon nézegetni tökidegeneket, hogy utána ráirhassál msnen. Én egyszerűen várom hogy majdcsak felbukkan valaki aki... De persze én lány vagyok... Eygébként ha valami tömegközlekedéssel jársz ott előfordulhat hogy sokat látsz valakit aki esetleg tetszik és odamehetsz hozzá valami beszélgetést kezdeményezni... Persze én ezt sose merem :) 14/L
2009. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!