Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig túl hangos vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig túl hangos vagyok, ha a közelemben van, elijesztem ezzel?

Figyelt kérdés

Gyakran látom a fiút, aki tetszik nekem, mert elég kicsi az iskolánk, így mindig összefutunk a folyosón. Volt már olyan, hogy a kihalt aulában ült ő, meg én az egyik haverommal, és tudat alatt is elkezdtem hangosabban, már szinte ordenáré módon beszélgetni... hogy tudnék ezen változtatni? Lehet, hogy máris elijesztettem vele? Úgy láttam, néha ő is szokott nézni.

16/L



2014. jan. 1. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ne ordibálj,ne légy paraszt:D

F18

2014. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor lennél igazán hangos ha alattam volnál ;)
2014. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd vissza magad!
2014. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudatalatt csinálom, pedig próbálom fékezni magam

2.: nem valószínű ;) (minek a sok szexista komment gyakorira?)

2014. jan. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!