Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit jelent a fehér rózsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WheneverYouWant kérdése:

Lányok mit jelent a fehér rózsa?

Figyelt kérdés
Én a jelentésével tisztában vagyok. Azt nem kell elmagyarázni. Az viszont érdekel ha mondjuk nem az első találkozásnál de ha az első alkalommal adott rózsa fehér. Akkor mire gondoltok?
2014. jan. 1. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A fehér az ártatlanság, a tisztaság és a spiritualitás jelképe. Legelőször a fehér rózsa volt az igaz szerelem szimbóluma, később azonban a fehér helyét a vörös vette át. A fehér rózsát ma inkább az esküvőkön használják díszítésre, mert az egyetértést, az erkölcsi tisztaságot és az új szerelmet szimbolizálja. Ha ilyen színű virágot kapsz a pasitól, akkor a kedvesed nyitott az új érzésekre, és nagyra becsül téged. Mivel a fehér szín tiszteletet is jelent - így a számunkra fontos hozzátartozóknak is ezt illik vinni utolsó útjára.
2014. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm értelmedet! Az első sorban leírtam hogy ezzel tisztában vagyok. A kérdés az hogy mi a reakció rá? miért fehér? mért nem piros? vagy mire gondoltok?
2014. jan. 1. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor kiemelem a lényeget:


Ha ilyen színű virágot kapsz a pasitól, akkor a kedvesed nyitott az új érzésekre, és nagyra becsül téged.

2014. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sokat jelentesz neki. :)
2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A fehér rózsa jelentheti az összetartozást. Egy eltitkolt szerelmet. Szóval arra gondolunk, hogy tetszünk az illetőnek.
2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bizalom. Egyes helyeken búcsúkor is adják, amikor az illető nagyon fog hiányozni.
2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Eltitkolt szerelem
2017. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogy utána mindenképp keress fel újra és újra!
2017. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne felejtsd el sose az illetőt, és gondolj sokat rá.
2017. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!