Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szerintetek ez mi, most akkor járunk? Vagy hogy kellene viselkednem ezután?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok zavarodva,még sosem volt kapcsolatom ez lenne az első. 3x találkoztam a fiúval a 3. alkalommal megcsókolt,de mondtam hogy nekem ez még korai. Holnap találkozunk negyedjére és nem tudom,szerintetek ez már járásnak számít? vagy hogy kellene viselkednem vele holnap? mintha mi sem történt volna vagy mintha már együtt lennénk?

Teljesen tanácstalan vagyok! :(



2014. jan. 2. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy ő úgy veszi...
2014. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen. Ez járásnak szamit. Legyel vele nagyon kedves. Ja es fogd meg a kezet. Rakulcsolva.
2014. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FIVESTAR ***** válasza:
Ha te is ugy gondolod akk ne mondj semmit....es a kezet mindenkeppen RÁKULCSOLVA fogd meg :D mert ha siman megfogod az undorito xdd vagy kerdezd meg h akkor most mi van es mit szeretne tolled. Am hajra:)
2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hero L ***** válasza:
Ez már járás. Viselkedj természetesen!
2014. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz nála is:) Ha szeret, meg te is őt, akkor utána is minden okés lesz:)
2014. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, randizgatás, egy magasabb szinten ismerkedés. jobb a bizonytalanság minthogy valaki megkérdezze hogy "akkor járunk?" mert a megkérdezés ovis. engedd el magad és hagyd hogy történjenek a dolgok persze úgy értem amit nem akarsz azt nem kell hagyni de ne feszengj. szerintem konkrétan járásnak akkor számít ha úgy tekintesz rá mint egy állandó személyre akit szeretsz (vagy valami olyasmi) és bizalmas dolgokról is beszélgetsz vele meg egy idő után. de ha jól sikerülnek a randik és mindegyiken smároltok akkor végülis járás csak az eleje:D
2014. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyszerű ismerkedés még, ha jártok azt meg kellene beszélni.Rákérdezni ovis? Inkább ez a felfogás ovis. Nyugodtan kérdezz rá, hogy most akkor hányadán álltok a kapcsolatotokba, mert nem tudod eldönteni. Mond el neki te mit szeretnél és ahhoz képest viselkedjen akkor :)
2014. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg ő mit gondol. A járás megbeszélés kérdése.


Az az ovis, aki úgy gondolkodik, hogy a rákérdezés ovis...


Gondolj bele, szexelhettek is úgy, hogy ő abszolút nem veszi járásnak, te meg igen... csak mert nem beszéltétek meg, hogy mit akartok egymástól...

2014. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!