Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ötleteket adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ötleteket adni a megszokottnál egy kicsit elegánsabb randihoz? 20/f

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondolok amit ma este meg lehet valósítani, szóval nem szükséges előre szervezkedni hozzá.
2014. jan. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
begombolt, betűrt ing, esetleg nyakkendőt is felvehetsz, még zakót is
2014. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ruhára gondoltam, hanem programra.
2014. jan. 3. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyreszben attol függ, hol elsz? Amennyiben nagy varosban laksz ez a kerdes a kreativitas hianyara enged következtetni.


Ha nagyon videken, akkor pedig nagyon korlatoltak a lehetösegek es altalaban kimerülnek egy gyertyafenyes vacsoranal.


Korodban (azota 9 ev mult el) egy videken elö lanyt gyszer azzal sikerült nagyon levennem a labarol, hogy elhivtam motorozni (tudom, hogy ez evszakfüggö, de talan adhat kezdölöketet sajat ötlethez). Elökeszüleskent egy magaslesre felcipeltem feher teritöt, pezsgöt, kristalypoharakat, gyertyakat es sajat magam altal keszitett koktelrak/mozarella/koktelparadicsom/rukkola salit, valamint a hozza szükseges evöeszközöket, talkakat es egy csomo rafaellot. Ezt mind aznap szereztem be/keszitettem elö, mielött talalkoztunk volna. A lanyt, aki elöször alig akart felmaszni a magaslesre es ertetlenkedett, egy gyönyörüen elökeszitett helyszin fogadta, mintha egy szinvonalas vendeglö asztalanal ültünk volna. Igy neztük a naplemente utolso perceit. Ami ezutan következett eletem egyik legfantasztikusabb szeretkezese volt!

2014. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyvárosi vagyok csak az elegáns dolgokban nem vagyok jártas. Barátnőm szeret kiöltözni, és én is szeretem ha kiöltözik, ezért gondoltam, hogy most valami elegáns randival állok elő.
2014. jan. 3. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor keresd meg varosod honlapjat es böngessz a rendezvenyek között. Ott biztosan fogsz talalni. Szinhaz, muzeum, galeria stb. Vagy akar lovashintoval varosnezes ejszaka. Utolso lehetösegnek meg mindig szoba jöhet egy elegansabb vendeglö, de az jobb, ha csak az eleje a randinak es van utana is valami terv.
2014. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Étterem/pizzázó, ide ki lehet öltözni. Adsz a lánynak egy rózsaszálat, amikor találkoztok. Utána sétáltok egyet. :)
2014. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!