Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 éves vagyok, de nem nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok, de nem nézek ki többnek mint 20. Meg ismerkedtem a neten egy 17 éves lánnyal, akivel holnap találkozni fogok. Szerintetek találkozak vele? Letagadtam a koromat

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 22:00
 1/4 anonim válasza:
És mégis mit mondtál neki, mennyi vagy? Hosszú távon ez úgyse fog működni, hogy letagadod a korodat...
2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18-at mondtam
2014. jan. 3. 22:08
 3/4 anonim válasza:
Ez elég nagy hülyeség volt, már ne haragudj. Vagy mondd el neki, vagy ne találkozz vele.
2014. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kellett neki hazudni? Mond meg neki a találka előtt az igazat. És kérj bocsánatot. Ha szerencséd van kapsz még egy sanszot. Ha nem akkor buktad, és meg is érdemled.. ilyet....


Engem egyszer egy olyan srác hívott randira aki azt mondta hogy 190 centi magas. Kiderült a találkán, hogy csak 165. Én amúgy 175 vagyok. Ott is hagytam. És igen, azért mert hazudott. Mi értelme így indítani egy lehetséges kapcsolatot. Találkánál úgyis kiderülnek a dolgok....


27/N

2014. jan. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!