Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ezért ábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért ábrándult ki belőlem a fiú?

Figyelt kérdés
Együtt mentem egy fiúval bulizni, aki előtte teljesen odavolt értem, de egy kicsit többet ittam, mint kellett volna, majd mentünk hozzá és egyből bealudtam, sőt, horkoltam is. Utána pár nappal azt mondta, hogy már nem érez irántam úgy, mint eleinte. Jó, ez így leírva kicsit nevetségesen hangzik, de lehet emiatt?
2014. jan. 4. 05:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, még az is elképzelhető, hogy amiatt, hogy lány létedre seggrészegre ittad magad.
2014. jan. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven benne van a pakliban.
2014. jan. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Á dehogy.. Mi lenne ebben kiábrándító, hogy az idealizált nő leissza magát az első adandó alkalommal majd széthullik? Öszintén , szerintem megválaszoltad a kérdésed..
2014. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az en lany barataim is ezt csinaljak, velem eggyutt.
2014. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!