Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy fiú egyik pillanatról a másikra kiábrándult belőlem?

Figyelt kérdés
Eddig minden oké volt, tényleg nagyon igyekezett, odavolt értem, találkozgattunk, majd egyik napról a másikra bejelenti, hogy már nem érzi azt, amit az elején. Mit ronthattam el?:(((
2013. dec. 21. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejött a képbe egy másik csaj.
2013. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hallott rólad valamit, rájött valamire, talált valamit...stb.

annyi lehetőség van!

2013. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod.. nen ismerunk nem tudjuk milyenek voltak a beszelgetesek..
2013. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talált egy Ree Beez Lee-t talán és ezért. Legalábbis, ha ilyen hamar, akkor én erre tippelnék első körben.


27/f

2013. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő tetszett neked? Adtál erről visszajelzést? Ha igen, lehet, hogy kevésnek tűnt neki és feladta.
2013. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
annyi pasinak van talonban tobb csaj. egyiknek sem eleg egyszerre egy no. legalabb most derult ki, nem akkor, amikor mar beleszertsz. nem altalanositani akarok, lehet mas az oka. talan kerdezd meg tole. ha talalnak rolad valamit, azzal nem mind mer szembesiteni, max csendben eltunnek mint a kamfor. vagy gyavak megmondani azt a bizonyos okot.
2013. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nahát itt lett is egy pár :) Itt a neked való gyerek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__517..

2013. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez néha szerencsés esemény.
2013. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt már én is átéltem, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy te semmi rosszat nem tettél. ha tényleg minden klappolt, semmi jele nem volt annak, hogy szétmenjetek, és egyszer csak jön ezzel a kamuszöveggel (úgy látszik egyes pasiknál ez a jól begyakorolt séma), akkor vagy az van, hogy bejött a képbe egy harmadik, vagy hallott rólad valamit ami nemnagyon tetszhetett neki (akár rosszindulatú pletyka is lehet)

19L

2013. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!