Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen levelekre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen levelekre nem szoktak válaszolni a lányok társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam. Igaz, hogy nem mindenki ír vissza, viszont bőségesen érkeznek válaszüzenetek.
2014. jan. 4. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a normális levelekre
2014. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tom cruise képével regisztrálsz mindegy mit irsz válaszolni fognak.
2014. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos jól írják. A normálisra se. A lányok 98%a egó növelés miatt regisztrál olyan helyre.
2014. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából aki akar az visszaválaszol. Aki nem az nem.

Sajnos a lányok többsége a külsőt nézi és ha az nekik rendben van, igazából mindegy mit ír az illető vissza fog válaszolni. De ebben az esetben sem lesz mindig így, mivel sokan valóban vagy egó növlése miatt regisztrálnak, vagy csak hobbiból hogy fűzzék a srácokat és jót röhögjenek rajtuk. Vagy poénból és már hónapok óta nem látogatják az oldalt.

Én barátnőm is regisztrált egy társkeresőre, ott láttam meg őt, írtam neki, nem válaszolt. Majd 2 hónappal később teljesen véletlen találkoztunk, egy társasággal ültünk össze akkor ismertem meg. És elkezdtem vele beszélgetni. Igaz akkor tudtam hogy valahonnan ismerős de nem rémlett a dolog. Aztán az FB profilképe ugyanaz volt mint a társkeresőn egyből felnéztem és tényleg ő volt az akinek írtam.

Hosszú beszélgetések utána, amikor már komolyan alakultak a dolgok eszembe jutott és felhoztam a témát hogy láttam a társkeresőn írtam is neki meg minden, és nem tudta miről van szó, el is felejtette már hogy regisztrált mert a régi email címével regisztrált be azt meg nem nézte már akkor sem. Egy ideig nézte a társkeresőjét de beleunt mert a srácok többsége vagy bunkó volt ha elutasította vagy csak szexet akartak tőle.... De akkor előttem megnézte az én levelem és még sok másét és oké hogy én normálisat írtam mondta is hogy talán vissza írt volna nekem valamit. De azt tudom hogy akkor elutasított volna, de mivel megismert máshogy így végül poénból visszaírt nekem :D De töröltük is magunkat rögtön mert már akkor tényleg komolyan alakultak a dolgok és mindketten feleslegesnek éreztük a társkereső oldalt :)

2014. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos a lányok többsége a külsőt nézi és ha az nekik rendben van, igazából mindegy mit ír az illető vissza fog válaszolni."


Ez meg akkora szar duma... te se jönnél össze olyannal aki nem tetszik....szóval hagyjuk az ilyen szövegeket mert szánalmas....és álszent is.


És az se mindegy ki mit ír, mert ha pl számomra helyes, de pl bunkó, pl olyat ír valaki, hogy csá r..banc dugunk? Akkor nem fogok válaszolni, és a többi értelmes, normális nő sem fog ilyenre válaszolni....


Egyébként én annyit tudok írni amit a férjem elmesélt. Mi társkeresőn ismerkedtünk meg. 2 hete volt regisztrált, addig nem írt senkinek. Aztán észrevette hogy lányok nem fognak kezdeményezni. Így beírt néhány paramétert a keresőbe, az meg kidobott egy csomó csajt. 5 lánynak írt, akik elsőre szimpatikusak voltak neki, és abból 3man válaszoltak, köztük voltam én is. 1-2 levélváltás után meg már csak én érdekeltem.


Ő azt mondta mind az 5 lánynak úgy írt hogy megnézte miket írt ki az adatlapjára, és az alapján írt személyes üzenetet. Nem sablont: pl szia ismerkedjünk, vagy hasonlót.


Nekem is személyes üzenetet írt. Az alapján ami az adatlapomon volt.


Hát ennyi:)


Én meg fél évig voltam fent, mire megismerkedtünk. Mindenkinek válaszoltam aki normális üzenetet küldött.


Kivétel a kapcsolatban és a házas vagyok és szeretőt keresek című dolgok...ezeket válaszra se méltattam mert undorító hogy azt se voltak képesek megnézni milyen kapcsolatot keresek én...vagy ha igen, nem törődtek vele. Meg házas emberrel vagy kapcsolatban lévő emberrel amúgy se kezdtem soha.


Szóval aki házasnak vagy kapcsolatban lévőnek volt bejelölve, annak nem válaszoltam. Aki meg eleve szexkapcsolatot keresett és írt nekem, megírtam hogy köszönöm szépen, de nem élek vele.


Ennyi.


27/N

2014. jan. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bassontop válasza:

Szia!!!


na egész nap ezt kerestem miután olvastam a kérdésed. Érdemes elolvasni kicsit hosszú de nagyon tanulságos!!


[link]


Egyet értek a szerzővel ... a társkereső oldalaknak leáldozott.

2014. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsi voltam és elolvastam. Nagyszerű. Kiragadnak egy sztorit, ahol kamuztak egymásnak a felek. És? Ez nem jelent semmit.


Én is mint fentebb írtam neten ismertem meg a férjem és sok ismerősöm is így ismerte meg a párját. Több éves kapcsolatokról van szó, többen együtt is élnek már. Van aki házas és gyerek is van.


Na meg ami a végén van... ki az a marha, aki másfél évig chatel valakivel anélkül hogy találkozna. Aki ennyire ostoba az meg is érdemli már nem azért...

2014. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!