Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni azon, hogy a neten és a társkeresőkön egyetlen nőnek sem kellek közel a 28-hoz? Élőben nincs időm közeledni, így ott szoktam. Nulla sikerrel.

Figyelt kérdés
Pedig szerintem nem vagyok ronda, bár lehet csak én hiszem. Kedves vagyok, megfelelő szókinccsel és jó fogalmazókészséggel is rendelkezem, így jól megkomponált szöveget szoktam nekik küldeni személyre szabottan. De semmi. Már kezdek belefáradni.
2013. okt. 26. 18:14
1 2 3
 1/24 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha élőben nincs időd közeledni, akkor hogy akarsz fenn tartani egy kapcsolatot? Gondolom akkor arra se lesz időd.
2013. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt tapasztalom, még soha nem volt barátnőm! 22 vagyok.
2013. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne add fel, a társkeresőkön nehéz megtalálni azt a pár embert, akik tényleg komolyan keresnek párt, de ha elég kitartó vagy, biztos sikerülni fog!
2013. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ne társkeresőzz nem éri meg mindegyik rossz
2013. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

kár egy perc időt is nőkre áldoznod

én hosszú idő után megtaláltam az igazit aki mindenben passzol erre visszament exéhez aki üti veri

2013. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

annyira szeretem ezt...XD

"nincs időm" mert nem siakraod hogylegyen.

kényelmsebb otthon a forelből rábőffenteni pár szót a csajra, hátha lesz valami.

de kérdezem én, hogy ha ahelyett, hogy a net előtt ülsz és írogatsz, elmennél szórakozni, bulizni, stb, akkor mi történne?!

2013. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Társkeresőn nem elég, ha nem vagy ronda. Minimum Brad Pitt szintjét kell megütnöd, h valaha választ remélhess a nőktől. Élőben ha az átlagos szintet eléred, a ronda v hülye nőknél még lehet esélyed.
2013. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyedül menjek szórakozni? A barátaim 90%-a távol él, aki meg itthon, annak barátnője vagy már családja van, nem fog velem lejönni buliba. Puff.
2013. okt. 26. 18:28
 9/24 A kérdező kommentje:
Ez az. A jó barátommal csináltunk versenyt. 100 lányra, ugyanarra a százra ráírtunk és a megnyomtuk a gombot, hogy bejön nekünk. Én jól megkomponált, ő kissé bugyuta szöveget nyomott be. Sokkal jobban néz ki tőlem, tipikus Brad Pitt, de bugyuta szöveget nyomott be, hogy rögtön a szexre tért. Csak olyan lányokra írtunk, akik felsőoktatásban tanulnak, vagyis az volt az adatlapjukon. Én kaptam 3 visszaigazolást, ő 21 et. Én 2 válasz levelet kaptam, ő 17-et. Ez nem fair. El vagyok keseredve.
2013. okt. 26. 18:36
 10/24 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nagy baj van a lányokkal, nem kell nekik az intelligens ember (na jó ez a netes dolog ez csak ilyen hecc volt, szórakozásból csináltuk, de amúgy komolyak vagyunk).
2013. okt. 26. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!