Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretek bele mindenkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindenkibe pár találkozás után?

Figyelt kérdés

Ha valaki odavan értem, találkozgatunk, én már egyből kezdem úgy érezni, hogy szerelmes vagyok belé (persze nem mutatom ki). Kb. egy álomvilágban élek és iszonyú naiv vagyok. Aztán persze a fiú részéről alábbhagy a lelkesedés és a végén mindig hatalmasat csalódok.

18/L


2014. jan. 4. 17:51
 1/9 The Guard ***** válasza:
Jól nézel ki???
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod, mi a szerelem.
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert nem tudod rendesen irányítani az érzelmeidet és aki kedves veled arra zúdul rá én is hasonló vagyok sajnos.
2014. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert erre vágysz igazán.
2014. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szeretetéhes vagy.
2014. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szorongó/ambivalens kötődésnek hívják. Ez egyfajta kötődési zavar, ami egészen kisgyermekkorból fakad. Fiatal vagy, ilyenkor még terápiával hatékonyan kezelhető (később már nehezebb).
2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énis épp ugyan ilyen vagyok 21/F csak nálam a lányok ez miatt már utasítottak el
2014. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Részben én is hasonló vagyok, amióta szakítottunk a barátnőmmel, csak plátói szerelmeim voltak, valahogy sosem jön össze! Külsőre szimpatikus, aztán amikor beszélgettek, megtetszik a természete is, és ez a 2 együttesen elég, hogy azonnal beleszeress! Nem tudom, milyen vagy, de ha szép, akkor nem tudom, hogy őnekik mi az ideál. Küldesz magadról képet privátban? Megírom a véleményem! :)
2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló, ennyi információból nem állapítunk meg ilyeneket. őszintén remélem nem pszichológusnak tanulsz...a csalódások sajnos az élethez tartoznak, de hidd el, ha most még nem is érzed igazán, de később nagyon értékes tapasztalatnak fognak bizonyulni. Idővel pedig a tapasztalatok hatására már annyira naiv sem leszel. Szerintem meg igenis jó dolog, hogy ennyire tudsz szeretni.
2014. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!