Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan gyávák a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyávák a pasik, hogy nem tudnak odaállni a csaj elé és megmondani nekik, hogy már nem akarnak vele többé találkozni!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elképesztő néhány pasas gyávasága és az, hogy nem tud oda állni mondjuk elém és azt mondani, hogy: "Bocs, de uncsi vagy, mást keresek.", vagy "Rájöttem, hogy nem te vagy az igazi" esetleg "Nem megoldható, hogy mi találkozzunk." Szerintem sokkal korrektebb lenne valamit "böfögni" és nem csak úgy eltűnni, mint szürke szamár a ködben. Én is megmondom a randipartnereimnek, ha már nem érdekelnek, mert szerintem ez így helyes.


A másik, meg, ha tényleg eltűntök, akkor ne csodálkozzatok, hogy, ha a csaj nyaggat benneteket pasikat, mert magyarázatot keres, szeretné tudni, hogy mi történt, ennyi azt hiszem jár neki.


Várom a véleményeket.


24/L


(Ja, egyébként az illetővel már többször is találkoztam, szóval az első randi után megérteném a viselkedését, de így...)


2014. jan. 4. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Köszönjük az általánosítást.
2014. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztatok?
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Velem ilyet nagyon sok csaj csinált kérdező!...
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mondjak valami vicceset, ti sem tudtok! :D
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez tök érthető. Pályázott a szexre... nem adtad magad könnyen és csáááááá. Nem lényeg szerintem hogy tudd hogy mért nem.. legyen elég az hogy nem... úgysem változik semmi ha mondonak valamit... főleg hogy vagy igaz vagy nem...
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
"... elképesztő néhány pasas gyávasága.." a "néhány" szó az nem mindenkire vonatkozik, tehát nem általánosítás. Bocsánat, ha a "fő" kérdésben úgy tűnt.
2014. jan. 4. 18:31
 7/21 A kérdező kommentje:

Érdekes... pont nem az a pasi volt, aki olyan könnyen lerohant volna.


Sajnálom a pasikat is sokszor, mert a nők is elég gyökér módon tudnak viselkedni. De ez oda-vissza megy.


Néhányszor találkoztunk, számot nem szeretnék írni, hátha felismer valaki. :)

2014. jan. 4. 18:34
 8/21 anonim ***** válasza:
maradjunk abban h sok ember ilyen. azért írtam embert mert sok nő is ezt csinálja,lásd az itteni kérdések.
2014. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert nem fogtad meg. Úgy, ahogy a nők 95%a sem mond semmit csak lelép a ge cibe szó nélkül (így kétségek közt hagyva a pasit aki nem tudja mi a baj vele), megértem ha a pasik is lelépnek szó nélkül. és igazuk is van valahol. Szedd össze magad kérdező. utálom a rinyálós nőket.
2014. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

" mert sok nő is ezt csinálja,lásd az itteni kérdések."


Ott a pont! Kérdező, fogadjunk, hogy a sok szűz pasi kérdéseiről teljesen megfeledkeztél...

2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!