Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan gyávák a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyávák a pasik, hogy nem tudnak odaállni a csaj elé és megmondani nekik, hogy már nem akarnak vele többé találkozni!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elképesztő néhány pasas gyávasága és az, hogy nem tud oda állni mondjuk elém és azt mondani, hogy: "Bocs, de uncsi vagy, mást keresek.", vagy "Rájöttem, hogy nem te vagy az igazi" esetleg "Nem megoldható, hogy mi találkozzunk." Szerintem sokkal korrektebb lenne valamit "böfögni" és nem csak úgy eltűnni, mint szürke szamár a ködben. Én is megmondom a randipartnereimnek, ha már nem érdekelnek, mert szerintem ez így helyes.


A másik, meg, ha tényleg eltűntök, akkor ne csodálkozzatok, hogy, ha a csaj nyaggat benneteket pasikat, mert magyarázatot keres, szeretné tudni, hogy mi történt, ennyi azt hiszem jár neki.


Várom a véleményeket.


24/L


(Ja, egyébként az illetővel már többször is találkoztam, szóval az első randi után megérteném a viselkedését, de így...)


2014. jan. 4. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem akar többet találkozni?
2014. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11-es: ha rákérdeztem, hogy mikor találkozunk újra, mindig kitért a válasz elől. Nem írt vissza az üzeneteimre. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy már nem akar tőlem semmit.
2014. jan. 4. 18:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, velem is csinálták ezt, és én sem értettem, hogy mi van. Mikor rákérdeztem, még arra sem volt képes válaszolni. Én is kíváncsi lennék erre. Szerintem vagy úgy gondolják, hogy ezzel kímélnek meg téged vagy inkább egyszerüen csak hiányzik belölük a gerincnek nevezett cucli.
2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én mindig őszinte voltam, hogyha nem akartam a csajtól semmit.

inkább fordított esetben tapasztalok ilyet.

2014. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
(13 folyt.) Értem ezalatt azt, hogy amíg kell nekik a lány, tesznek érte, ha már nem, akkor minek eröltessék meg magukat? Csupán a lány érdekében, mikor nekik már nem érdekük, áh, minek.
2014. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Kérdező csajszi.Ezen agyalsz és ő érdekel,mert ezt csinálta.Közben ha lenne vagy talán van is normális srác aki mindent úgy csinál ahogy a nagykönyvben meg van irva azt meg leszarod vagy leszarnád.Nektek az unalmas,ha minden frankó.Közben meg látod itt panaszkodsz.Én olyan hős szerelmes voltam és előzékeny,udvarias,kedves....voltam,hogy sem tudod képzelni...persze azért a papucsosság határáig..még is ráfaragtam..pedig én tudom,hogy nincs velem baj,de még is megkérdőjelezem..pedig nem én tehettem róla.Mindig komolyat akartam minél hosszabbat,de valahol elszakadt a cérna és már csak minden nap más csajjal dugnék,hogy megkapjam a visszajelzéseket,érzéseket amikre vágyik egy férfi,de nem maradnék senkivel,mert annak úgy is rossz lesz a vége..
2014. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ha vigasztal, velem fél év után csinált hasonlót az exem. facebookon vitát provokált, megjátszotta, hogy részeg, minősíthetetlenül viselkedett, amikor meg megelégeltem a viselkedését, még neki állt feljebb, hogy én mindig hisztizek, és ha igazán ismerném, tudnám, hogy nem szereti a pálinkát (wtf? O.o ), és attól nem rúghatott volna be. és lelépett. nem volt benne annyi gerinc, hogy élőben a szemembe vágja, hogy oké, most már vége, stb, a legjobb barátja szakított velem helyette, és ő mondta, hogy már régóta megcsal, komolyan, szánalmas volt :D

az ilyenek nem érdemelnek semmit, még nyafogást sem, nyilván érthetetlen, de valószínűleg csak gyávák és nem tisztelik még magukat sem, nemhogy mást, hogy normálisan viselkedjenek velük. nyugi, találsz majd ennél értelmesebbet is, akiben van annyi tartás és férfiasság, hogy szemtől szemben közölje veled, ha valami nem tetszik :)

2014. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki másik szemmel is nézi a dolgokat, köszönöm szépen.


Szerintem amúgy az lehetett a baj (utólag visszagondolva), hogy kimutattam az érdeklődésemet. Ezzel pedig unalmas lettem a számára.


Hát mindegy, köszönöm a válaszokat, jó tanulópénz mindenesetre. Csak gáz, hogy akit megismer az ember és azt gondolja, hogy milyen rendes, hirtelen átmegy arrogáns viselkedésbe. Ez van.

2014. jan. 4. 18:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, bár én inkább a fiatalabb korosztálynál tapasztaltam ezt.
2014. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én az idősebb korosztálynál is tapasztaltam ilyet. tök mindegy, hogy nőről vagy férfiról beszélünk, mivel a kérdező nő, ezért a férfiakra kérdezett rá. szerintem az ilyen emberek gyávák vagy leszarják vagy mindkettő. elhiszem, hogy szarul esik, de hidd el, csak magát minősítette ezzel. majd visszakapja az élettől, hidd el.
2014. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!