Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire zavarbaejtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarbaejtő a pasitok előtt maszturbálni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel,de még sosem tudtam rávenni,hogy csinálja előttem.Fordítva szereti,szokta is kérni,de ő előttem nem tudja megtenni. :S
2009. nov. 29. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomat nagyon izgatja ha simogatom magam, meg mást is csinálok előtte. engem ez nem hoz zavarba, ugyis max fél percig tudom csinálni magamnak, utána már az ő keze elzavarja az enyémet :D
2009. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

eleinte kicsit gátlásos voltam ugye :)

egy éve vagyunk együtt és már simán megcsinállom előtte,például,mint előjáték :P

őt izgatja és szeretem,ha jól esik neki :P


talán az a baj nálatok,h. túl szégyenlős.amikor szeretkeztek,vetkőzzetek le teljesen és takaró nélkül sötétben :) és így tovább,idővel hozzászokik

2009. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Huh,engem nagyon feszélyezne a helyzet,pedig nekem is mondta már a párom,h örülne neki.Amúgy nem vagyok visszafogott,mindent megteszek az ágyban,de ez még így 2 és fél év után is nehéz vmiért...
2009. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.én sem szeretem a párom elött,bár nekem nincs is szükségem maszturbálásra....

talán gátlásos és nem tudja magát annyira elengedni...

szerintem is jo ötlet,hogy vetkőzzetek leés takaró nélkül sötétben,de azért valami kis hangulatvilágítás vagy valami még jol jöhet mellé.

2009. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.én sem szeretem a párom elött,bár nekem nincs is szükségem maszturbálásra....

talán gátlásos és nem tudja magát annyira elengedni...

szerintem is jo ötlet,hogy vetkőzzetek le és takaró nélkül sötétben,de azért valami kis hangulatvilágítás vagy valami még jol jöhet mellé.

2009. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se tudtam rávenni a barátnőm. meg másra se nagyon. pedig úgy szerettem volna. De semmibe nem volt partner. Ott is hagytam.
2009. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon izgató lehet,de csak akkor ha közben ő (pasi) is maszturbál.Nekem elképzelésem sincs,mi lehet ezzel a baja a barátnőiteknek oO 19/L
2009. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát egy kicsit mindig bennem van a félelem, deh neki nagyon tetszik, és nem is tudja végig nézni mert ő is csatlakozik hozzám! :P
2009. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én azért nemcinálom, mert sztem semmi értelme. a barátomat sem kérem ilyenre, mert ez engem nem izgat fel egyáltalán. megkérdeztem erről a pasimat h ő mitgondol erről, aztmondta h szerinte is értelmetlen, szívesebben elnézne egy sztriptízt, vagy ha mondjuk magamról nyalogatok le tejszínhabot.
2009. nov. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!