Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelent? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent? Ha egy fiú furán néz mindig, nem mosolyog vagy ilyesmi, csak olyan zavarbaejtő az arckifejezése.

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki tudjátok tipikusan az akit "menő" srácnak neveznek. Nem éppen a köreiben mozgok. Viszont mindig olyan érdekesen néz, amit nem tudok hova tenni. Ez vajon mit jelent? (Tulajdonképpen egy kicsit nekem tetszik.)
2011. jan. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Rád néz így?
2011. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. jan. 4. 13:23
 3/7 anonim válasza:
Hát ha csak rád néz így, akkor vagy tetszel neki (ami valószínűbb), vagy "nagyon nem"
2011. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezen én is gondolkoztam, de sose volt velem olyan izé, sőt egészen kedves, mikor váltottunk néhány szót.
2011. jan. 4. 13:33
 5/7 Altair1191 ***** válasza:
Akkor valószínű hogy szeret téged.... De ne siesd el. Próbálj mindig egy kicsivel többet beszélni vele. Lehetőleg várd meg míg ő nyit, bár ez nem könnyű hidd el,adj időt. Ha nem tudsz végleg várni akkor csak menj oda és kérdezd meg! :)
2011. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden csajra úgy nézek (mondju a tanárok furának tartanak me néha őket is zavar ba elytem)amugy hogy furán van szerelmesen és hosszan néző vagy fürkÉsző vagy milyen?
2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát talán olyan fürkésző. mindig máshová nézek ha meglátom ahogy rám néz, mert olyan zavarbaejtő.
2011. jan. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!