Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog valaha is keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha is keresni?

Figyelt kérdés
pár hete megismerkedtem egy pasival egy buliban, ahogy illik számcsere, hazakisért, ilyesmi, de nem történt semmi, még egy csók se. úgy váltunk el, hogy keressük egymást, de azota se hire se hamva. nem irt, nem hivott. nem is fog már? az a baj hogy ilyen téren nagyon ragaszkodom a "hagyományokhoz", és egyszerüen nem irok neki, nem keresem, mert félek,hogy tolakodásnak venné...
2009. nov. 29. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem nem fog már keresni :/
2009. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem kezdeményezel csak váod a sült galambot akkor ez van. Sajnáltasd magad ha az jól esik neked.
2009. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
héhéhé, nem sajnáltatom magam, tanácsot kértem, nem kritikát!
2009. nov. 29. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
hát sztem nem fog keresni de egyszer probáld meg elhagyni a hagyományokat és irj neki egy smst aztán ha nem válaszol akkor majd jon a következő pasi nagy aa választék mit a tenger:) szal no para sok szerencsét 20/F
2009. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi utolso válaszolo! igazad van! csak ugyse merek irni neki! még ürügyem sincs:D
2009. nov. 29. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:

"úgy váltunk el, hogy keressük egymást"


És ez miért nem elég ürügy? Ezek után simán ráírhatsz egy olyat "na szia, életben vagy még? emlékszel a multkori bulira?" satöbbi, a többit már gondold utána, ez csak az eleje volt....de egy ilyen szerintem bőven elég ürügy.

Már ha annyira akarod a dolgot.

2009. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon akarom a dolog:))) csak annak a bulinak lassan 3 hete!:D
2009. nov. 29. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van ha 3 hete? Semmi, írj neki nyugodtan, majd max. adod te is a lazát, a linket, hogy téged sem érdekelt, épp csak most jutott eszedbe, stb....Ne problémázz ennyit! ;)
2009. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megkeresett!!!!!:D
2010. jan. 23. 17:20
 10/10 anonim válasza:

Grat !!! (:

sok szerencsét nektek =)(LLL)

2010. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!