Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap randiztam egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy pasival, ma még egyáltalán nem keresett, pedig facebookon már látott. Most már nem is fog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemtom, nem vok gondolatolvaso. de sztem szard le
2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Istenem...

Tegnap volt még.Hagyd már szegényt.

2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem keres, akkor keresd te őt. Feltéve ha akarsz tőle valamit.
2014. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom első randi volt. Hát, nem jöttél be neki. Az első randi erre való, hogy ezt eldöntsék a felek. Aztán vagy keres másnap, vagy nem. Nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak, főleg ha párkapcsolatról van szó.
2014. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne keresd fel, mert nyomulásnak fog tűnni. Majd a f_szi keres, ha akar valamit. Ha 3 nap alatt nem keres fel, akkor szerintem lépj túl rajta! Ha tetszel neki, akkor úgyis keres hamar!
2014. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak a fiúk kereshetik a lányokat? Lehet, hogy nem is vett észre... mit kell ezen ennyit agyalni? Ha akarsz valamit, tegyél érte!
2014. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nem látott.. nem 2 percig voltam fent és ő sem. Sőt még meg is osztott valamit.
2014. jan. 5. 16:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az "akkor keresd te" megoldás a legrosszabb, amit tehetsz. Kíméld meg szegény srácot és magadat is egy kínos beszélgetéstől, amiben nem tud milyen kifogást kitalálni, hogy miért nem akar találkozni veled, vagy ne adj isten megbeszéljetek egy kínos második randit csak azért, mert nem hagyod békén, ő meg nem akar megbántani. Ha nem keres, azzal jelzi, hogy nem akar tőled többet. Ez így működik. Miért kell ráerőltetni magunkat a másikra? Ezt sose értettem. Az ilyenek addig nyaggatják a másikat, amíg ki nem provokálják, hogy az elmondja, mennyire nem jöttök be neki? Az annyira jól esik?
2014. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért kellene a kérdezőnek kajtatnia a pasi után meg rajta lógnia. Az első randinak ez a lényege. Találkoztok és ha szimpatikusak voltál a srácnak, akkor felkeres. ha nem, akkor meg nem, mert senkinek nem lenne jó, ha be kellene számolni róla, hogy nem jössz be neki vagy csak simán nem érezte, amit kellett volna. A másik lehetőség, hogy szüksége van egy kis időre (max. 1-2 nap), hogy feldolgozza az élményt, akkor meg főleg hagyd békén! Ilyenkor a legrosszabb, amit tehetsz, ha nyomulsz, meg hajkurászod őt mindenhol, meg kérdezgeted a randiról.
2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Eszem ágába sincs keresni.

Csak kíváncsi voltam a véleményekre, hogy szerintetek ha 1 nap után nem keres akkor fog-e még, vagy ennyi volt?!

2014. jan. 5. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!