Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A romantika hiánya lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantika hiánya lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, de természetesen fiúk is válaszolhatnak. Szóval én egy affajta egyáltalán nem romantikus srác vagyok, aki nehezen fejez ki az érzelmeit. Amúgy külsőre nincs velem probléma, magas vagyok, sportoló szálkás izomzattal. Az eddigi sikertelenségem oka a belsőmben keresendő? Nem vagyok elég romantikus a lányoknak? Köszi a normális válaszokat! 20F

2014. jan. 8. 11:34
 1/6 Amélia:) ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen személyt -csak sima barát- és... ez egy igen rossz tulajdonság. (Nem a romantika hiánya, hanem amit írtál, hogy nehezen fejezi ki az érzéseit). Szóval lehessen veled rendesen beszélgetni és ne kerülj ilyen témákat. (Bocs, ha kicsit zagyva lett)
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ez az oka.
2014. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Nők többsége csak a tv-ben szeretik a romantikát, saját kapcsolatukban nem.
2014. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én nem tartozom a többséghez.
2014. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy vannak ilyen lányok is! Ugyanis megváltozni nem tudok, ha romantikus akarok lenni, az nagyon erőltetettnek hat, ami már nekem is kényelmetlen.
2014. jan. 8. 12:10
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

Első nagyon jól megfogtad, még ha kissé zavarosan is :)) Én értettem.

néha egy egy "romantikus" megnyilvánulás/gesztus nem árt, de a túlzott romantika merő nyál.

Meg aztán mkinek más a "romantikus"

De az, h vmilyen módon azért tudj kommunikálni az érzéseidről irányában, az sztem is fontos lenne.

2014. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!