Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok egy olyan lányt sem, aki amellett, hogy kedves, azért valamennyire értelmes is, ne adj Isten még saját véleménye is van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
legutóbb egy "normálisnak" tűnő srác mondta ezt nekem, pár napig beszéltünk, és el is tűnt, mert feltűnt a színen egy ri.bi.
2014. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15:08: Miért volt "ribi"?
2014. jan. 8. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Uramisten ezt hányszor hallottam már és hányszor lettem lepattintva ostoba csajok miatt, akik elsőre előadták a bájos kislányt, aztán kitört belőlük a "házsártos ribi", hogy a srácokat idézzem, és csak azét győztek le, mert egy fokkal jobban néztek ki nálam. (Én se vagyok ronda, ebben biztos vagyok, csak nem vagyok annyira feltűnő jelenség)

Az ilyen srácok aztán rendre előadták NEKEM, hogy miért nincsenek normális csajok?


Kössssssssssz...


:D


Tudom, hogy itt mindig nőfikázás van, de a srácok semmivel nem jobbak.

2014. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!