Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Ti melyik belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti melyik belső tulajdonságokat szeretitek legjobban, illetve legkevésbé egy lányban/nőben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Őszinteség.
2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha arrogáns, beképzelt, pökhendi, gonosz, pletykás, folyamatosan fecseg.
2014. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

- szelíd, kedves, őszinte, hűséges


- beképzelt

2014. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amiket legjobban szeretek:


-Hűséges

-Őszinte

-Becsületes

-Vidám (bár ez inkább a kisugárzás)


Amiket legjobban utálok:


-Gerinctelen

-Gátlástalan

-Bunkó

-Hűtlen

-Ha fájdalmasan buta.

2014. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Jó puna
2014. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, ha magát szereti a legjobban a világon.


Legjobbat nehéz írni, talán ezek összessége: gondolkodik, nyitott, kedves, érzékeny.

2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 M@x ***** válasza:
48%

Na végre egy téma amihez effektíven hozzá tudok szólni.

Szóval, ami olyan egy lánynak, mint angyalnak a pentagram, az a sértődékenység.

Falra mászok attól, ha mindig minden szavamra oda kell figyelnem, mert egyszer szólom el magam és máris én vagyok a büdös paraszt, aki mindig csak kötekedik, nem képes figyelni semmire, és perverzebb, mint Törpfalva be nem mutatott törpjei.

Na ja, a sértődékenység kegyetlen tud lenni.


Van jó is, ha van humorérzéke, őszinte és megértő, és meg van benne az a plusz, amit nem tudnék pontosan megnevezni, akkor már teperek is érte :')

2014. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádja a szexet.

Legyen céltudatos.

Szeressen élni.


Nagy számban a férfiak el vannak tévedve a kr/a fogalmától.

Ha egy né szereti a szexet és minden nap mással fekszik le, az tökéletesen elfogadható számomra. Élje az életet és élvezze amit élvezni kell. Viszont ha egy párkapcsolatban lévő nő, akár egyetlen férfival is lefekszik, akkor azt nagyon nem tudom tolerálni.

2014. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak 99%-át tutira nem érdeklik a belső tulajdonságaid.
2014. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9-as.

Te nem is tudod mennyire nem igaz amit írtál.

Persze tudom, a nőknek könnyebb ezt hinni és akkor legalább a felelősség sem őket nyomja, de hidd el nekem, a férfiak túlnyomó többségének igencsak számít milyen is a nője/barátnője/csaja/whatever.


Én azt szeretem, ha egy lány elsősorban vidám természetű.

Legyen érdeklődő és nyitott és szemfüles, lásson át rajtam. Szeressen beszélgetni és legyenek igazi, eredeti gondolatai.

Mindemellett legyen önálló, akarjon magánszférát és igenis legyenek titkai. Legyen hite és kitartása, még ha ez túl elcsépelt is.


Szándékosan nem említettem olyan értékeket, amikről tudom, hogy a meglétük tőlem is függ(talán tőlem még jobban), ezeket nem kérem számon a lányon(hűség, őszinteség, érzékiség, tisztelet, aktivitás,stb.)

2014. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!