Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mely belső tulajdonságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely belső tulajdonságokat tartjátok fontosnak egy lányban? Lent felsoroltam párat, ezek közül mik lennének azok? De bővíthettek is.

Figyelt kérdés

-Kedves

-Őszinte

-Hű

-Kitartó

-Határozott

-Jó a humorérzéke

-Beszédes

-Nem adja magát könnyen

-Okos

-Szerény

-Félénk

-Magabiztos

stb


2011. dec. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Így ebben a sorrendben.
2011. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okos, művelt, kedves, hű, szerény, kitartó, jó a humorérzéke ebben a sorrendben. A többi amit felsoroltál nem érdekel.
2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az a legfontosabb h tiszta legyen a tüdeje, és jó legyen a vérnyomása, meg a vas és cukor értéke!
2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontosak:


-Kedves

-Őszinte

-Hű

-Határozott (ebben nekem benne van a magabiztosság is)

-Jó a humorérzéke

-Szerény

stb.


Nem kell okosnak lennie, de ne legyen síkhülye. Az, hogy mennyire adja magát könnyen, egész addig nem érdekel, amíg hűséges. Beszédesség nem követelmény, de előny, mert belőlem kevesen hozzák ki ezt a tulajdonságot. :)

Elsőre ennyi.

20/F

2011. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszinte, hű, kedves, okos, ezek alapkövetelmények, és ilyen sorrendben. Őszinte lánnyal sajnos soha nem találkoztam. Előny még, ha beszédes és jó a humorérzéke.
2011. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!