Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Első randira mennyire kell sminkelni?

Figyelt kérdés

Fiúk Ti mennyire szeretitek ha egy lány ki van sminkelve? Csajok Ti mennyire szoktátok úgy átlagos napon ( pl. suliban ) és mennyire szoktátok randira sminkelni Magatokat? Nemet + kort írjatok!

14 éves vagyok, és nem szoktam sminkelni.


2014. jan. 8. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál, akkor most se.
2014. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kell! :)
2014. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál, akkor csak a randi kedvéért ne sminkelj! Ennyi idősen eleve felesleges, amúgy is káros... Ráadásul ha nem vagy hozzászokva, csak természetellenesen viselkednél miatta. Hidd el, nem a smink miatt fogsz tetszeni vagy nem tetszeni egy srácnak!

Én 19 éves lány vagyok, életemben nem festettem magam, mégis boldog párkapcsolataim voltak eddig is mindig, sőt a fiúk nagyon oda voltak azért, hogy természetes vagyok!

2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amélia:) ***** válasza:
100%
Ha eddig nem sminkeltél, ne első randin próbáld ki... Ha esetleg nem tetszik, le kell mosni, megy az idő, elkésel, stb... esetleg viccesre sikeredik a végeredmény... szóval ne most :D
2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mindhármatoknak!
2014. jan. 8. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert a randihoz! :)
2014. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 van benne igazság :D köszönöm Neked is!
2014. jan. 8. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm! :)
2014. jan. 8. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kell smink:) ha meg eddig nem használtál tényleg felesleges az első randin
2014. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!