Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi OK hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi OK hogy legyen tovább? FÖLÉG CSAJOK válaszát várom! 21/F

Figyelt kérdés
Egy bizonyos társkereső oldalon ismertük meg egymást. Az elején nem nagyon érdekeltem azon az oldalon, aztán végül is megadta a facebookját és onnantól minden nap órákat beszélgettünk és rá 5 napra találkoztunk az egyik este sétáltunk és ismerkedtünk, beszélgettünk egymással egy jó másfél óráig. A lány randizós típus viszont én nem, utálok randizni eddig az összes csajommal már az első talinál nem hogy csók, már szex volt. Nem vagyok a nagy beszédes, mesélgetős fajta így félek hogy a kövi randin mivel az elsőn már minden alap témát (család, suli, barátok, továbbtanulás) mindent kibeszéltünk így már nem tudok majd mit felhozni és nem akarom azt a bizonyos kínos csendet... A lány divatos szeret kávézokba járni, viszont én sportos, kocsmás srác vagyok szal nagyon távol áll tőlem az a stílus. Mit gondoltok hagyjam a p****ba? vagy ha tudtok vmi jó elfoglaltságot olyan helyet vagy dolgot ahova nem beszélgetni kell hanem vmit lehet akkor mondjátok!!! A csaj am 18/L (és már inkább rugnám mint randizni vinném ÉS a csajos szexmániás am mert mondta....)

2014. jan. 9. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
s a 60 éves házasok miről beszélgetnek szted?
2014. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha így izgulsz mint egy kisgizda akkor az már régen rossz.
2014. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd moziba akkor.:) Ott nem kell beszélgetni. Utána még egy kis idő, hogy ne legyen azonnal vége, addig a filmet megbeszélhetitek. Bár ha esetleg kapcsolatot szeretnél nem biutos,hogy szerencsés, ha ennyire különböztök. Sok sikert a döntéshez!:)
2014. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként szólok: egyelőre én is tartom a statisztikát, hogy első randin szex. Nekem az jött le hogy te sem akarsz túl romantikus udvarlást... Szóval ha ráérsz, és nincs jobb programod, akkor csinálj egy második randit, aztán... ha megunod, elmegy a kedved, akkor hagyd más majd ráér túráztatni magát a csajnál, de te nem. Semmi baj ezzel.
2014. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!