Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire kifizetődő hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kifizetődő hosszabb távon, hogy ha sok lánynál szakadatlanul próbálkozok, hívogatom őket telefonon, randira invitálom őket, faceen írok nekik minden nap és próbálkozok rogyásig?

Figyelt kérdés
Soha egy pozitív reakció sincs, mert ronda srác vagyok, de lassú víz partot mos alapon hátha előbb vagy utóbb egyik lány beadja a derekát? Mi mást tehetnék? Az sem érdekel már ha zaklatásnak fogják fel, mert nagyon egyedül vagyok és bármit megér nekem, hogy párt találjak.
2014. jan. 10. 09:14
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Az olyan válasz nem túl jó, hogy hagyjam abba, mert akkor 10 év múlva is egyedül leszek, mert a rondaságom miatt a kutyát sem érdeklem. Tehát tennem kell az érdekében. Mit tehetek még?
2014. jan. 10. 09:15
 2/42 anonim ***** válasza:

Inkább egy-egy lányra koncentrálj egyszerre, ne sokra.

Főleg ha ismerik is egymást, vagy tudhatnak egymásról, mert egy lány nem fog komolyan venni, ha tudja, hogy 10 másiknál is próbálkozol.

2014. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Mit tehetnél? Próbálkozol tovább mást tudsz? Egyszer csak lessz valaki…
2014. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Tégy az érdekében, hogy ne légy egyedül, egyetértek. De ha többszöri elutasítás ér ugyanazon lánytól, őt hagyd. Volt szerencsém ismerni egy srácot, aki 8 hónapon keresztül hívogatott, ritkább időközönként, mint te írod, és rövidtávon igen bosszantóvá, ellenségessé vált. Az ilyennel leírod magad a lány ismeretségi körében, ha esetleg megosztja a tapasztalatait barátokkal.


Bátraké a szerencse, akitől kapsz pozitív visszajelzést, ne habozz, keresd gyakran, de ne is ess túlzásba, mert tényleg zaklatásnak tűnik, és ezzel inkább elriasztod magadtól. Ezen kívül ismerkedj szélesebb körben. Keress hasonló érdeklődési körű lányokat, mint te. Ha az internet a kezedben van, ne néhány facebookos ismerősig juss.

2014. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, már az elején írtam, hogy soha egyetlen lánytól sem kaptam pozitív visszajelzést, se mosolyt, semmit. Ezért vagyok kénytelen kicsit vehemensebben próbálkozni, mert ha arra várok, hogy pozitív jelzést kapjak, akkor magányosan halok meg, olyan lány nem lesz. Hozzáteszem, átlagos lányoknál (azoknak is az alsóbb rétege) próbálkozok, a szépeket elkerülöm, van önkritikám. A nagyon rondáknál én sem próbálkozom, mert akkor nagyon becsapnám magamat.
2014. jan. 10. 09:37
 6/42 anonim ***** válasza:

Ne érts félre, nem mondom, hogy várj ölbe tett kézzel. Csupán nem vezet semmi jóra, ha tényleg mindennap megkeresed őket, egyszerre többet is.


Mit csinálsz szabadidődben? Csak van valami elfoglaltságod, sport, hobbi, akármi, eljársz valahova. Esetleg ismerkedj ott is, vagy keress meg ilyen körökből embereket facebookon.


Én is elég visszahúzódó vagyok, a barátommal teljesen véletlenül, facebookon ismerkedtem meg úgy, hogy én jelöltem be. Ismerem a bizonytalanságot valamennyire, hogy mi lesz, ha egyedül öregszem meg, pedig nem vagyok ronda, csak eléggé antiszoc. Kétezer kilométerre lakik tőlem és mégis heteket töltünk együtt, egy éve járunk. Bátraké a szerencse.


#4 voltam.

2014. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Te lány vagy, nekem nincs akkora szerencsém, hogy faceen egy ismeretlen lány bejelöljön és még írjon is nekem. Ilyen még nem történt. Sőt arra sem válaszolnak soha, ha én írok nekik. Ezért kell élőben hajtanom értük és hívogatni őket szakadatlanul, hátha igent mondanak egy randira.
2014. jan. 10. 09:48
 8/42 anonim ***** válasza:
A levakarhatatlansághoz olyan szavak társulnak mint sz-r, kossz, kullancs stb. Pozitiv jelzöt nem tudnék mondani. Lehet, hogy nem véletlen?
2014. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

"Kétezer kilométerre lakik tőlem és mégis heteket töltünk együtt, egy éve járunk."


Ki kell ábrándítsalak. Ez nem kapcsolat. Ez semmi...

36 ffi

2014. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennek van egy határa és van egy közepe annak, hogy valakinél egyáltalán nem próbálkozom és a között, hogy a nyakára járok. Próbálkozni természetesen lehet, több, mint ha semmit nem teszel az ügy érdekében, de van egy pont, amikor is egyértelműnek kell lennie számodra, hogy az adott lánynak sem most, sem később nem fogsz kelleni, mert egyszerűen nem vagy az esete, nem vagy vonzó számára. És akkor itt van az a pont, hogy abba kell hagyni. Mert az adott lány nem azt fogja gondolni, hogy lassú víz partot mos, hanem hogy inkább már zaklatod.
2014. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!