Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom meg, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy ha egy lányt elhívok egy programra, pl. enni valahová, és azt elfogadja, akkor ez randi?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, megvagyok a lánnyal jóban, ismerjük egymást, nevetgélünk, olykor bók. Én felvetem neki, hogy eljössz velem ide kajálni, vagy akármi más programot. Mondja, hogy igen.

Honnan tudom, hogy ebből lehetne e randi és nem csak az ingyen kajáért, vagy csak inatkozik és ezért megy el?

Értitek remélem.



2014. jan. 12. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
ha swinger partiba hívod pl, akkor az félreérthetlen! de a mozi és társai is randi szagúak!
2014. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy már a kérdésben kimondod a RANDI szót.
2014. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja úgy kérdezd meg, hogy eljönne e veled randira :D
2014. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!