Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik típusú fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik típusú fiúval járnátok? Jófiú vagy Rosszfiú?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocs, én pasas vagyok, és a "jó" oldalt képviselem. Eddig kudarcok sorozata követte ezt a stílust! Tapasztalatból mondom haver a másik legyél...
2014. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arany középút a nyerő szerintem 27N
2014. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Olyan mint a bonbon. Kívül szigorú, belül kedves (személyiség).

Ez amúgy úgy lenne szó szerint bonbonnál hogy kívül ropogós belül lágy de hát az emberre ezt mondani így morbid dolog.

2014. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Ha becsületesen dolgozol, kedves, udvarias vagy, nem vagy egoista, de intelligens vagy és művelt, akkor tudod kinek fogsz tetszeni kedves kérdező? Senkinek.

Legyél léhűtő, bunkó, tahó, és ostoba, ezt tudják csak értékelni a nők.

2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Jófiú, csak az a baj, hogy legtöbbször a rossz fiúk találnak meg.
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindegyikbõl legyen benne. Ahogy az elõttem válaszoló is irta,az arany középút a nyerõ. 26/N
2014. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Minden nő arra vágyik hogy legyen egy rossz fiú aki a kedvéért jó:D
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg ezt a filmet: A felhők felett 3 méterrel. :)
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha rossz lennél akkor gondolom nem tetted volna fel a kérdést, és te is tudod pontosan, hogy a rossz kell nekik.
2014. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nőknek olyan férfi kell, aki mellet biztonságban tudják érezni magukat. Ezt egy jó fiú ezt nem tudja biztosítani:P Engem pl.: imád a párom, mert rajta kívül mindenkivel gec*i vagyok:D
2014. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!