Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól elfogadott ha egy lány a 3. randi elvet követi?

Figyelt kérdés

Vagyis 3. randin van szex.


Mikortól mondanátok, hogy már megérett a dologra és nem lenne elítélendő?


13-14 éveseknél egyértelműen elítélendő (legalábbis számomra), ennél jobban nem fejtem ki a véleményem, én a ti válaszaitokra vagyok kíváncsi!


2014. jan. 14. 00:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem kell vér komolyan venni, csak 20-évesen se feküdjön már össze valakivel, akit alig ismer. És 3 randi alatt bőven nem ismeri meg a másikat az emberlánya.
2014. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan életkor, ahol ez elfogadható.
2014. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akit komoly kapcsolatra szemelek ki, azzal várok 1-2 hónapot, és ez idő alatt több mint három randi van. Ennyi idő alatt kicsit jobban megismerem, fel tudok oldódni a társaságában, stb... Nekem ez ideálisabb állapot az első szexhez, mintha nem ismerném abszolút. De én nem ítélem el egyik felnőtt embert sem, aki pont a harmadik randin akar szexelni. Pusztán nem értem miért pont a harmadik:) Ha annyira szexelni akarnak egymással, hát rajta. Attól, hogy várok a harmadik vagy a negyedik randiig a szexszel, kétlem, hogy komolyabban fog venni a pasi mintha az első vagy a második alkalommal feküdnék le vele. Ha eleve komolyabban érdeklem szerintem akkor is teljesen mindegy. Ha meg csak szexre kellek, akkor nagy valószínűséggel nem fog még egy hónapig sem randizgatni velem, csak hogy egyszer megdughasson. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2014. jan. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez a 3. randi elv hülyeség.
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Tizenéves korban inkább nem kéne. De pl 20 vagy afelett már simán belefér.


De akkor se elvek alapján kéne.... hanem érzések alapján dönteni.


Mi a férjemmel pl a 3. randin feküdtünk le először:D ez van ... szerelem :) akkor 2 hete együtt voltunk , viszont már 1 hónapja ismertük egymást. 24 éves voltam. Nem a harmadik randi miatt történt így, egyszerűen csak így éreztük jónak, és adta magát a helyzet is. Ja és csak mondom, hogy én legalább nem a szüzességemet adtam oda ennyi idő után, :) mert a férjem igen... nekem adta:) 21 évesen.


Szóval nem gondolom hogy huszonévesen hónapokat kéne várni. De a 3 randi mint szabály, hülyeség. Mindenki akkor tegye, amikor azt érzi, hogy ez a helyes, vágyik rá stb....


27/N

2014. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!