Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is szoktátok ezt érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok ezt érezni randizási fázisban?

Figyelt kérdés
Hogy az illetőt nem akarjátok elveszíteni, eléggé megviselne ha visszautasítana titeket. Vagy van aki úgy gondolja, hogy mindegy, hogy hogy alakulnak a dolgok, hidegen hagy titeket az egész?
2014. jan. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal randizok akivel komolyan el tudnék képzelni egy hosszútávú kapcsoaltot, ehhez viszonylag ebnnsőségesebb viszony szükséges, és igen ilyenkor én is rettegek ettől az eshetőségtől.
2014. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én mindig ugy votlam hogy a szerelem a kötödéssel alakul ki, tehát idö kellett hozzzá. persze csak oylannal kezdtem el járni aki nagyon tetszett és végülis érdekelt mi lesz eblöle de amig nem alakult ki a kötödés addig azért ugymond nem érdekelt annyira. tehát nekem sosem volt a rajongás az elején, söt mindig is utáltama akapcsolatok elejét a bizonytalanságot amikor még taktikázni kellett hogy felhivjam vagy ne hivjam stb. tehát aztt nem mondom hidegen hagyott az egész de 2-3 hónap elteltével amikor kezdeztt kialakulni a akötödés akkor már máshogy álltam hizzá mint az elsö pár hétben.
2014. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!