Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire szoktatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szoktatok egy ártatlan baráti randit elfogadni egy rendes, aranyos, kedves sráctól, ha az annyira nem tetszik, de nem is undorodtok tőle?

Figyelt kérdés
Tehát olyan randi, ami nem pont párkapcsolatra irányul első körben, mert a pasi annyira nem jön be a nőnek. Hanem inkább ilyen baráti randi, hogy hátha első körben megkedvelik egymást a felek és ha más nem is, de barátok lehetnek.
2014. jan. 5. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt el szoktam, főleg ha van valami előzmény, kohézió is.
2014. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy egy próba. Hátha megkedvelitek egymást, mert előzőleg pl kiderült, hogy nagyon hasonló az ízlésvilágotok, érdeklődési körötök.
2014. jan. 5. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Baráti randi? Olyanra minek hívni bárkit is?
2014. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátokozom, szeretem a fiúbarátokat, szóval elmennék. :) 15/L
2014. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfogadnám a meghívást.:)
2014. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát ahogy alakul a dolog, ha nem tudjátok elfogadni egymást, akkor vagy semmi vagy barátok maradok, ha kialakul menet közben a vonzalom, akkor több is lehet. Csak azt tapasztalom, hogy a legtöbb lány ebbe nem megy bele.
2014. jan. 5. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ez egy rendes randi, fölösleges odatenni, hogy baráti... szerintem.
2014. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám simán, mi baj lehet belőle? :) Volt már olyan hogy pl táborban megláttam egy egész helyes srácot aztán (randi nem volt ugyan) megismerkedtünk, rájöttem hogy nem illenénk össze komoly kapcsolatba, de barátnak igen.
2014. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!