Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly, (testi és lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, (testi és lelki összefonódás) tartós (akár élethosszig tartó) párkapcsolatra alkalmas, érett lányt hol találhatok? 23F

Figyelt kérdés
Nem cigizek, nem iszom, nem drogozok, és nem bulizom. Mindig is őszinte, és megbízható embernek tartottak.

2014. jan. 15. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az uszodában
2014. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
itt, b+...
2014. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha itt van is, nem így fogod megtalálni.
2014. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Galaxis. ***** válasza:
A mesékben...!
2014. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes kérdés..

De valahol a Föld nevű bolygón biztos van egy ilyen lány, csak még nem találtad meg. :), De ha egyszer megtalálod (a leírtak alapján) nagyon szerencsés lány lesz. :)

Ha a rengeteg privát üzenet után (amiket a kérdés után várhatsz..), még mindig nem lenne elég önbizalmad (mert nekem ez egy kicsit önbizalom hiányosnak hangzik), akkor csak jusson eszedbe a mosoly és mosolyodj el és legyél pozitív és egyszer...rá találsz a lányra :)

2014. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

"a rengeteg privát üzenet után (amiket a kérdés után várhatsz..)"


Nem tudom, hogy ezt most viccnek szántad-e, vagy tényleg ennyire új a regisztrációd.

2014. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1 ha folyton mosolyognék idiótának néznek az emberek 2 nem kaptam privát üzenetet
2014. jan. 15. 20:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy idiótának néznének, de ha igen, az miért is lenne gond?...Épp a "furcsaságaink" miatt vagyunk egyediek, és ha most felvetődne valakiben, hogy hülye válasz, vagy nem idiótának hanem hülyének néznék (amit kétlek), akkor gondolj arra, hogy senki nem hülye, csak furcsán normális..:)
2014. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

/viszont valljuk be: kevés az érett lány 20-25 között, aki azt mondja: csak azzal a férfival fekszem le, akivel el tudom képzelni a hátralévő életem.

2014. jan. 15. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vitatkozom..:) (Nem is tudnék, nem vagyok jártas 20-25 éves lányok világában..) (7-es voltam)
2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!