Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Különbséget tesznek a csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbséget tesznek a csók és a nyelves csók között, de nem értem ha nem nyelves akkor az nemcsak egy szájra puszi, vagy lehet másképp?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
sztem azt hívják csóknak,amit a filmekbe csinálnak,h csak a szájukat érintik össze,de a nyelvüket nem dugják be,harapdálják egymás ajkait,stb
2008. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
aközött, hogy puszit adsz a szájára és aközött, hogy átdugod a nyelved, még nagyon sok mindent lehet csinálni.
2008. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó de mit?:P
2008. júl. 17. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet pl az ajkaiddal meg a másik ajkaival játszani, szívogatni, picit harapdálni.
2008. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Szájrapuszi=Csók

Nyelves=Csókolózás

2008. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a csók.. nekem sose volt egy szájrapuszi "csók"
2008. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

a szájrapuszi az, aminek hangzik: egy puszit adsz a szájára.


ha megcsókolod, akkor az több: mozgathatod az ajkaidat, kicsit mélyebbre hatolsz, stb....nem nagyon lehet leírni. én személy szerint néha sokkal jobban kedvelem, mint a smárolást.....

2008. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

szeirntem azok smárolnak jol akik nem csak a nyelvüket használják hanem a szájukat is.

a többiek gondolom értik mire gondolok.

de most hogy hogy tudnám neked ezt pontosan leirni hogy megértsd.

talán az lenne a legegyszerübb ha néznél egy filmet amiben smárolnak, ott általában azért jol csinálják és nézd a szájukat és gondold el hogy ugyanazt kel lcsinálni csak ugy hogy a nyelvedet nem használod csak a szádat. megprobálok keresni neked valami oldalt vagy képet.

de a lényege hogy a szájra puszi az csak egy puszi, mintha arcra adnád ugyanlyan csak szájra megy. de csak egy pillanat. a csoknál pedig több percig is vagy akármeddig ott van a szád és közben ő is csokol. nem csak egyoldalu.

mondjuk ugy is leehet csokolni hogy csak te őt érzékien, de most ezt hagyjuk.

keresek neked valami videot vagy ilyesmit és belinkelem.

2008. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)amúgy sokan mondják,hogy az csak film és élőben tök más:D
2008. júl. 17. 16:33
 10/10 anonim válasza:
65%

a szájrapuszi az az amikor adsz egy puszit a másik szájára

a csók amikor szopogatod az ajkait

a nyelves csók amikor átdugod a nyelved

2009. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!