Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi megkér, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi megkér, hogy szervezzem meg a közös programunkat. Miért én?

Figyelt kérdés
Szeretném érezni, hogy a tenyerén hordoz. Hogy fontos neki velem lenni, és készül rá. Az egyik azt mondja, nekem úgyis van időm végigböngészni. A másik azt, mutassam meg, milyen ügyesen tudok szervezni. Nem tudom. Mellőzve érzem magam, ha nem tepernek értem. Már a kapcsolatban természetesen szívesen szerveznék, de most még neki kell utánam rohanni, nem?
2014. jan. 16. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
Normális esetben ő is tervez és te is tervezel! Nem kötelező csak a férfinek.
2014. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha szeretnéd érezni, hogy tepernek érted akkor legyél olyan, akiért kell és érdemes teperni, és csak olyan férfiakkal kezdj ki, akik viszont csak kicsit tetszenek. Így szinte garantált, hogy teperni fognak érted! Kérdés ez miért jó? Nem érzed picit egoista dolognak ezt?


20/F

2014. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől én is a falra mászok/másztam.

Ha még friss a kapcsolat, akkor szerintem tök jó dolog az, hogy egyik hónapban oda megyünk és azt csinálunk, amit ő szeret a másik hónapban meg fordítva, hiszen így is jobban megismerjük egymást.

Amikor meg már "laposodik" a kapcsolat, akkor azt mondja, hogy neki mindegy...pfff. Persze, együtt vagyunk már 8 éve majdnem ugyanazokat szeretjük, de jó lenne ha egy évben egyszer ő lepne meg enged akárcsak egy lepkefingnyi ötlettel.

30/N

2014. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ók már az első, második randin ezt csinálják. Hónapok még nem teltek el. Szerintem ha nem éli bele magát előre a találkozásba, hanem hűvösen azt mondja: találd ki te, azzal kivonul a közös életünkből. Inkább a számítógépen játszik? Sok csak megadta a számát, és el sem kérte az enyémet. Azok hamar lemorzsolódtak, mert szerintem az nem jelent komoly érdeklődést, és nem hívom fel őket.
2014. jan. 16. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az első randin elég izgalmas benyomást keltesz, akkor ne aggódj, hívni fognak azonnal a második randira.


Lehet, hogy unalmas vagy, vagy unalmas pasikat választasz.

2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:

Vagy csak megkönnyíti a saját dolgát és így nem kell azon gondolkodnia, hogy ennek a kis tündibündi cukorfalatnak vajon mi lenne a jó minek örülne? :)


Vagy hagyd a pi***csába az egészet!

2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, ötleteim vannak, és szívesen adok, de nem adok felületet a visszautasításra, így nem szervezem meg. Azt neki kell. Ha ő nem, akkor nem lesz több randi.
2014. jan. 17. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!