Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan mondják, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy a lányok miért nem kezdeményeznek, mindig a fiúknak kell! De mikor a lány menne a pasihoz, akkor meg ri**ncozzák! Mi a helyzet akkor?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a rib..anc aki minden fiunak nyalizik

föleg akkor amikor már barátja is van de ugy riban.ckodik hogy a barátja nem tudja

2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rib ancozzák? :O ez új
2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csakakkor mondom ezt a csajra, ha egyből fel is kívnálja magát(mondjuk pasira is, ha ő teszi ezt) akár szexre, akár kapcsolatra.

De egy randi-kezdeményezésnél normális ember nem mondja a csajra, hogy ribi lenne.

2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is új
2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki vannak akadva, ha a lány megy oda a fiúhoz dumálgatni, meg ilyesmi!
2014. jan. 15. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert még gyerek ésszel vannak, azért...
2014. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki van kiakadva?Kérlek mesélj még!
2014. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, mert bútaság.
2014. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 One of the Anonymus válasza:
Talán másodikba jártok vagy mi a s**r már bocs a kifejezésért nem mehet oda egy lány beszélgetni vagy az is megeshet hogy gyerek ésszel rendelkezőkel vagy körülvéve de mivel ismeritek azt a szót hogy r***nc ezért talán negyedikbe is járhatok(általános). Szerintem nyogodtan odamehet mondjuk kicsit furi de nembaj.
2014. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Vannak olyan lányok akik úgy "udvarolnak", hogy illegetik magukat a fiúnak, ami aki tűnhet!lehet r*bancos is.


Viszont nekem is hasonló helyzetben volt részem. Megtetszett egy fiú még suliban, sokat gondolkodtam, végül szóltam egy közös ismerősnek, hogy beszéljen vele, mert így idegenként nem akarok oda menni, mert ugye előtte nem láttam, egyáltalán nem ismertem, tehát ez ilyen szerelem első látásra volt. :)


A lényeg, hogy miután megtudta, hogy tetszem neki ő ezt érdeklődően fogadta, felvette velem a kapcsolatot, onnantól pedig tudtunk értelmesen is beszélni a dologról, persze ilyenkor mondhatni "én udavaroltam", mert én kezdeményeztem, majd a kezébe vette a dolgot, elhívott moziba stb...


Ekkor voltam 15. Most 18 vagyok azóta is vele, és szerintem soha nem is fogok mással összejönni, ez biztos.


Így jóval később beszéltünk még erről és rájöttem, hogy lehet ha akkor nem megyek oda kezdeményezni, és csak várok a csodára, meg próbálok apróbb jeleket adni, lehet, hogy ma se ismerném, csak egy emlék lenne.


Meg különlegesnek tart azért is, mert nem vagyok az az átlagos "várom a sült galambot és sírok, mert nem vesz észre" lány, hanem el mertem mondani amit gondolok.


Szóval ezek alapján egyáltalán nem gáz, sőt még jó is, egyetlen kivétellel, ha ezt valaki mind ku*vásan teszi.

2014. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!