Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nagyon szép lánynak nincs barátja?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja minden jjó csaj foglalt!

De van, hogy nagyon szép a lány, nem is bunkó, még sincs barátja?



2014. jan. 16. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Élj még pár évet... ménelenne???
2014. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, pl. ha nem K.
2014. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd akkor szakítanak :)


Nem tudom mennyire vagyok "jó csaj", de mindig furcsállják ha azt mondom, még sose volt barátom. Elég válogatós vagyok, ez így van..

2014. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen ,az!
2014. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Van, aki nagyon bunkó pasikba fut bele, akiknek hosszabb távon nem kell, van, aki önbizalomhiányos, van, aki válogatós, van, aki defektes, van, aki simán csak szerencsétlen szerelem terén, van, aki épp most szakított... ja meg a leszbikusoknak sincs tudtommal :P.
2014. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a legszebb lányokhoz csak tökös palik mennek és belőlük nincs sok.. A fiuk pedig zavarba jönnek szép lányok elött, és inkább bele sem vágnak..
2014. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mért ne létezne ez olyan sztereotípia mint h csak a ronda paliknak nincs nőjük.


Egyébként nem hiszed el de velem történ olyan is h egy csaj felajánlotta h lenne a barátnőm.

Szó szerint ezt mondta "Te jóképű srác nem kell egy barátnő ?"

De vissza utasítottam és nem vagyok meleg.


Ezen az alapon lehet h a nagyon szép lányoknak is van fontosabb dolguk mint a pasizás, pl karrier, tanulmányok, közös csajos váráslások, közös utazás/nyaralások...

És valszeg vannak olyan szokásai amiről nem mondana le.


Pl h azt csinál amit akar, oda megy ahova akar és nem kell kompromisszumot kössön.

És a függetlenség egyáltalán nem rossz. Ha valaki ezt megszokja, és nem társfüggő akkor ez simán elképzelhető.

Pláne ha saját lakása van.


Remélem érted.


25 F

2014. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%
Amikor nekem volt barátnőm akkor anyira tetszett, hogy amikor csak hozzám ért, legszívesebben szétfolytam volna rajta.
2014. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tisztára ugyanaz van nálam, mint a 3.válaszolónál! Nagyon sokan mondták már hogy szép vagyok stb..de mindig akkor jött egy srác amikor épp más tetszett :D
2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!