Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek ízlésficamotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ízlésficamotok van vagy mi? 20 kiló felesleg van rajtam, nem tartom magam jóképűnek mégis tetszem egy szép lánynak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sportmúltamból adódóan fejlett izomzatom van, szélesek a vállaim, izmos nagydarab de dagadt, nagyseggű hájas srác vagyok.Sajnos van rajtam 20 kiló felesleg is, eszméletlenül széles a derekam, a dagadt pofám miatt minimum 5 évvel nézek ki idősebbnek,rövidebb a farkam 4 centivel a szeméremcsont felett lerakodó zsír miatt,látszik rajtam hogy lúzer vagyok mégis tetszem egy szép lánynak és ő is nekem.Sőt, azt látom hogy más lányoknak is, próbálkoztak már nálam, pedig botrány a kinézetem.A külsőm miatti szégyenemben nem merek hozzá közeledni de nem csak hozzá, egy lányhoz sem, pedig szeretnék, de egyszerűen undorodom magamtól.Lányok, ti a ruhán keresztül már látjátok a kiszemelt testét és ennek ellenére tetszhet az adott célszemély?Én tényleg nem értem.Attól félek, hogy ha meglátná az ocsmány derekamat, elundorodna tőlem.Egyszerűen mi az ami egy magamfajta senkiházin tetszhet egy lánynak?
2013. márc. 7. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kép?
2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj le a szintetikus drogokról, összemosódott a képzelet és valóságos világ.
2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass el, mielőtt az a lány is megelégeli, hogy magadat is utálod. Addig márt nem szerethetsz teljes szívedből, amíg magadat is utálod.
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
örülj neki akkor.
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

figyelj haver ez van, vannak ilyen lányok.


nekem egyszer egy olyan lány kezdett "udvarolni", hogy amit még álmomba sem képzeltem el.

2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ráadásul általánosítasz úgy, hogy csak egy szamár van, akinek tetszel ekkora önbizalommal.
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
küldj képet :D
2013. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Kínodban már nem tudsz jobb sztorit kitalálni?
2013. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Még tedd fel legalább 20x ugyanezt a kérdést csak más formában.
2013. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kamu mint a sz@r
2013. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!