Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járok egy fiúval, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy fiúval, de még nem csókolt meg, és kézfogás se volt. Tapasztalatlan és nem mer lépni vagy mi lehet ennek az oka? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval elvileg már "jáárunk" de nem igazán érzem, hogy ez tényleg így lenne. Egyelőre mindent annak tudok be, hogy még tuti nem volt barátnője korábban, és nem vágja ezeket a dolgokat, de azért már igazán jól esne egy kis kézfogás, csók..:) Tényleg tök jól érezzük magunkat egymással, és amikor találkozunk, vagy elköszönünk, mindig jó hosszan megöleljük egymást (amit persze imádok*-*) de ennyi..szóval kicsit bizonytalan vagyok, hogy miért nem lép. Lépjek én? Ötletek? Előre is köszönöm!!

2014. jan. 16. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lépjél!
2014. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Úú, hát oké. Fogjam meg a kezét? Vagy rögtön csók?

Köszi a gyors választ! :)

2014. jan. 16. 22:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit akarsz és jól esik.
2014. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ajjaj.. érdekes lesz :D és köszönöm szépen!!

Azért még várok tippeket mástól is:)

2014. jan. 16. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Imádom ezeket. Ti is úgy jöttetek össze, hogy:

"- Járunk?

- Ja."

Gondolom.

2014. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Édes vagy, de nem, azoktól én is rosszul vagyok.
2014. jan. 16. 22:19
 7/12 anonim válasza:
szerintem is lepjel:)
2014. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Amit a szíved diktál azt csináld!

De, én a te helyedben ezt megmondanám neki hogy: nézz a szemembe... szeretsz? és ha azt mondja hogy igen akkor szép lassan megcsókolod onnantól meg már megy magától!

2014. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm köszönöm! Aranyosak vagytok :)
2014. jan. 16. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!