Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók, kézfogás, "visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók, kézfogás, "visszahúzódó lány"?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy találkozok majd egy lánnyal,20 év alatt vagyunk mindketten kicsivel,és 1 év a korkülönbség,ő az idősebb.Ő magát visszahúzódónak tartja,bár igazából ő írt rám,és így finoman célozgatott rá hogy milyen jóvolna találkozni,meghogy milyen helyes vagyok stb.Igazából nem ismerem,pár hete láttam először,és csak köszönni szoktunk egymásnak,de szimpatikus így első benyomásra.Na már most.Az őszinte igazság az,hogy az eddigi kapcsolataim nagy része elég spontán volt,és randizásban nincs gyakorlatom igazán,csak ami utána van... :D A másik,hogy egy lány aki magát visszahúzódónak nevezi,az biztos nem az :) Elég vagány csaj ahogy néztem,és voltak már barátai.Első randin csók,kézfogás,szájrapuszi stb közül mi fér bele?Mert van olyan lány akit első alkalommal is meglehet húzni,van aki meg tényleg annyira szégyelős hogy puszi meg kézfogástól is tiszta vörös lesz...A csók meg akkor gáz,ha elfordítja a fejét,nah az elég kínos,utcán már láttam egy két vicces jelenetet,ami nekem marha vicces volt,de aki épp abban a helyzetben volt annak marha égő. :D Pár jó tanácsot tudnátok adni?
2013. nov. 29. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

én épp egy gyerekkori barátnőmmel (akivel mai napig nagyon jóban vagyunk) találkoztam a városban egy forgalmas átkelőhelyen, mentem felő nyujtot kezekkel, hogy megölelem, de mivel ott volt kb. 100m-re tőlünk a barátja (aki az unokatesóm és rühelljük egymást) picit gáz volt hogy nem ölelt meg... GÁZ! :D


Jól érzed... a legutóbbi randimon a csaj visszahúzódó volt, beszélgettünk a padon, én mellette ültem átkarolva és ő kinyujtott háttal csak nézett előre felülve. Pedig neten ő kezdeményezett mindig de élőben félénk. Ne vele nem lett semmi komoly.


Másik történet mikor random módon egy szülinapi bulin 2 óra beszélgetés után már csókolóztam a csajjal, abból se lett semmi komolya kapcsolat..


Jövő héten lesz egy másik randim (és mivel én is általában a randikat átugrom a lányoknál) és én is vacilálok mi legyen.


Valószínű hogy ha visszahúzódó lesz csak sok beszélgetés és puszi, ölelés. Ha felszabadultan fogunk tudni beszélni akkor kézfogás és csók.


A helyzet adja önmagát! Sok sikert!

2013. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*elnézést a betűhiányokért! (előző voltam)
2013. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!