Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha van egy pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van egy pasi, aki jóképű és izmos, de a kondizás miatt a bicepsze belső részén nagy mennyiségű stria alakult ki, az mennyire taszít titeket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az milyen
2014. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé. Ezek a kondis arcok alapból taszítóak, azt hiszik ettől vonzóak... 23/L
2014. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Keress rá wikipédián, mi az a stria.

Nem az volt a kérdés, hogy a kondisokról kialakult sztereotípia tetszik-e nektek.

Normális, kulturált srác vagyok, nem vagyok nagyképű sem. Tehát ha van egy értelmes, de kondis srác akinek striás a bicepsze belül, AZ taszít-e titeket. És nem, nem vagyok beképzelt, felesleges egy kalap alá venni mindenkit aki szereti a testépítést.

2014. jan. 16. 22:57
 4/23 anonim ***** válasza:
A kigyúrt srácokért én sem vagyok oda. Legyen izmos, de ne kigyúrt. Szóval nem a stria taszítana (az nekem is van, nem is kevés).
2014. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem koxolsz, szteroidozol, akkor is kialakulhat stria?
2014. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Jó-jó nem kell megsértődni meg megvédeni magad. Nyugalom! 23/L
2014. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy akkor kialakulhat-e stria, de én nem kokszolok és így is kialakult.


Nyugodt vagyok, csak nem szeretem amikor egy kalap alá vesznek másokkal.

2014. jan. 16. 23:00
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Az a szteroidtól van, nem a kondizástól :D
2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5-ös!


Jah, igen, bocsánat nem olvastam figyelmesen, igen, kialakulhat.

2014. jan. 16. 23:01
 10/23 anonim ***** válasza:

Általában a szteroidos srácoknál gyakoriak a striák. A természetes izomzat fokozatosan nő, a bőr hozzászokik, nyúlik, így nem reped meg. A szteroidoktól gyorsa puffad, a bőrnek nincs elég ideje több bőrsejtet előállítani, így megreped.

Ha neked kondival mégis striás, akkor valószínűleg gyenge a bőröd.

Egyébként engem abszolút nem zavarna.

Ez olyan mint a lányoknál. Szinte mindenkinek striás a fenek és a combja, még a vékonyaké is. Rosszabb esetben a has is olyan. Téged zavarna ez, ha e mellett a lány alakja szinte tökéletes?!

2014. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!