Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasit kell megállapítani, hogy tetszik-e, akkor az összes nő azt hozza fel, hogy jóképű vagy sem?

Figyelt kérdés
Mintha nem is egyben számítana a pasi már a lányoknak, hanem csak a feje (ha nem született olyan koponyával, arccal, ami nem vonzó, akkor mi van?)
2014. jan. 9. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az arcot látod legtöbbször, nem?
2014. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:

Van, aki szerint az arc a lélek tükre.

De persze a csalfa lelkűeknek az arca is megtévesztő.

2014. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosítsunk, a szem a lélek tükre.
2014. jan. 9. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:

én helyes fsznak számítok, sok piács becsekkol, meg bepróbálkozik. Hisznek, remélnek, álmodoznak, küzdenek. :D De nekem is az a véleményem, mint a kérdezőnek. Sok nagyon felszínes lány abba bele se gondol, hogy esetleg rohadt alma vagyok belül...stb. stb. mert a pofája...és ennél ki is fújt a sztori in da head (számomra ez pl elég fárasztó, ezeket minden alkalommal lefightolni, mert ugye a legtöbb lánynak az kell, amit nem lehet...okos...)


SO, ZOOM OUT GIRLS!


Benéziusz Maximusz

2014. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a megerősítést. Bezzeg ilyenkor nincs egy komentelő sem, mert tudja, hogy ez az igazság.
2014. jan. 9. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az arcát látod mindig, és nem mást. Ha az arcától undorodsz, akkor gondok lesznek a jövőben. Ha meg csak szimplán nem helyes, attól még lehet valami, ha megismered, de ha szerinted csúnya, akkor nehezen.

Viszont mindenkinek más tetszik, és ezt tapasztalatból mondom :) Valaki undorodik tőled, más valakinek te leszel minden álma.

2014. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csajok az alapján állapítják meg a jóképűséget,hogy a pasi milyen autóból száll ki és milyen cuccok vannak rajta.
2014. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, én magasról lesz@rom, hogy milyen autója van :D Elég defektes vagyok, ami a kapcsolatokat illeti, de az lenne az utolsó, hogy valakit a pénze miatt szeressek (mivel ez egy anonim oldal, ha úgy lenne, nyilván bevállalnám, hogy nekem csak a pénz számít, de tényleg nem:))

Tény, hogy fontos az arc, hiszen többen is írták, hogy azt látod a legtöbbször. Anno én is elkövettem azt a hibát, hogy ácsingóztam a helyes pasik iránt, akik emberszámba se vettek, de változik az idő, s vele változok én is :D Hiába helyes; ha kiderül róla, hogy egy tapló, hasta la vista, nem érdekel tovább. Sokkal fontosabb az, hogy végre kifogjak valami normálisat, nem kellenek a menőmanók:\

Egy kicsit elkanyarodtam, szóval a lényeg, hogy igen, tényleg az arcot látod legtöbbször, valószínűleg ezért indul ki mindig mindenki ebből. Ha nem fog meg, akkor onnantól úgyse az igazi. Viszont nem feltétlen a "tipikus szépfiúk" azok, akik nyeregben érezhetik magukat. Néha én is meglepem magam, és olyan srácok tetszenek, akik tényleg nem olyan helyesek, de mégis látok bennük valamit. Lehet ez kisugárzás, humor, értelem, vagy mindez együtt, bármi, akár a kicsit kiálló füle (tényleg volt ilyen, nagyon cuki volt) :D

Csak azt akarom mondani, hogy nem mindenki olyan felszínes, hogy ha valaki nem modell arcú, máris offolja. Vannak még normális lányok, akik nem feltétlenül csak azt nézik. Keresgélni kell, általában jól el tudnak bújni. Kitartás! :)


22/L

2016. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!