Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire gáz lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz lányok, hogy ha pl a leendő pasitok nagyon lábizzadós és minden egyes lakáson való találka előtt lábat mos és zoknit cserél?

Figyelt kérdés
Tehát pl felmegy hozzátok és ezzel kezdi, hogy cipő le, megy megmosni a csap alatt, de utána már nincsenek szagok. Mennyire elfogadható?
2014. jan. 17. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld titokba. Mintha kezet mosnál de mégsem.
2014. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább tisztában van vele, és igyekszik tenni ellene, még ha macerás is. Engem nem zavarna, hiszen nem tehet róla. Apukám is ilyen, sajnos nem segít rajta semmilyen szuper cipő, vagy lábspray, nagyon izzadós a lába, anyukám mégis szereti őt.

19L

2014. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a hintőport?
2014. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász segit.

Párom is az volt,szégyellte is magát rendesen,ő is mindig elsunnyogott megmosni,nehogy rájöjjek.rájöttem,elcipeltem dokihoz,az krémet irt fel,2 hónap alatt elmúlt,azóta már az alkalmi cipőkhöz is elég egy sima lábspré,sportcipőbe az sem kell.


Szóval irány a bőrgyógyászat.

2014. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bőrgyógyászati probléma ez mindig. Ha túlzott izzadás, hiperhidrosys áll a háttérben, az a verejtékmirigyek miatt van és nem a bőr miatt. Nem lehet mindent ott megoldani. Az viszont tény, hogy majdnem minden fiúnak büdös a lába szinte bármilyen cipőben napi 8-10 óra kemény munka után. Ez pedig nem biztos, hogy baj.
2014. jan. 17. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Áltasd magad ezzel,de igenis gáz a büdös láb.
2014. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondj tuti tippet, hogy ne legyen az.
2014. jan. 17. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es válasz,leirtam
2014. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!