Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiúval és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval és már a 2. randin megfogta kezem, de visszautasítottam. Nem tudom eldönteno hogy tetszik-e. Azóta mintha misem történt volna találkozgatunk. ő mire gondolhat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
ha nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e,akkor nem ő a neked való.. ha össze is jöttök, nem tart sokáig, mert ráunsz... ismerem ezt az érzést, 2szer el is játszottam még régebben, de semmi jó nem sül ki belőle.. a másik talán komolyan gondolja, és meg fogod bántani.
2008. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Tetszel neki, szeretné fizikai szintre vinni a kapcsolatot. De nem akarja elsietni, mert látja rajtad, hogy még nem vagy teljesen nyitott felé.

Lassan el kellene döntsed, hogy mit szeretnél tőle, hogy ne húzd sokáig az idejét.

2008. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)belűlről semmi kétség,kívülről se nagyon csak öltözködés:Snekem sokat számít:S
2008. júl. 17. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Hogy mire gondolhat arra hogy rövidesen rádun! Csak nehogy elkapj valami körömgombát ha netán mégis hagynád hogy megfogja a kezedet.
2008. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi okoska.lehet hogy magadból indulsz ki mert neked esetleg volt már.de nekem azátn nem...pfff
2008. júl. 17. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Most őszintén, van akik a második randin már kefélnek. Nem azt mondom,hogy az követendő példa, de egy kézmegfogás a 2. randin szerintem egyáltalán nem olyan dolog, ami nem férne bele.
2008. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az a bajj,hogy nagy lépés:)hanem hogy nem szerettem volna volna akkor még semmit,de egyre jobban:)
2008. júl. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!