Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a rossz ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz ha egy fiú egy évig szemétkedett velem aztán megkérdezte h járunk de elutasítottam utána meg minden hülyeséget elterjesztett rólam ami nem is igaz és még most is őt védik mert szegénykét visszautasítottam szerintem tök jogosan?

Figyelt kérdés
nemet és kort légyszi
2010. nov. 24. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a srác jó manipulátor, vagy ők hülyék. Esetleg elfogultak.
2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jóltetted.
2010. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 joc válasza:

Hát a pali egy hülye gyerek volt az biztos....de még hogy öt védik...nem kéne senkit se védeniük...beszéljétek meg hogy miért csinálta ....ha nem ad rá értelmes választ akkor hagyd figyelmen kívül amit rólad terjesztenek 1x úgy is megunják.

19/f

2010. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a cím elég zanzásított verzió, gondolom azért a részletes nem így hangzik, lehet hogy csak te látod így.

Ha persze minden így igaz, akkor jól tetted, de ne használd arra az oldalt, hogy a saját magad által is kifogásolhatónak ítélt cselekedeteidet mások által igazold, félinforomációk közlése után.

2010. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!