Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek az normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az normális, hogy el kell játszodjunk mindenféle trükköt veletek, hogy össze jöhessünk veletek?

Figyelt kérdés

- nem csak egy lánnyal táncolunk a buliban, hanem többel mert akkor fel kelltjük az érdeklődéseteket.

- sokszor haver csajokkal jövünk buliba mert akkor érdekesebbnek tününk számotokra

- az elején nem veszünk számba, hanem haverkodunk másokkal elöttetek, mert annál jobban felkeltjük az érdeklődéseteket



2014. jan. 18. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A bulizós ribiktől mit vársz? Hozzájuk úgy kell állni, mintha valami ember és állat közötti faj lenne, és az állati ösztöneikre kell hatni, hogy felkeltsd az érdeklődésüket.


Fejlettebb értelemmel rendelkező lányok esetében nincs szükség trükközésre, és unalmas sem leszel a szemükben.

2014. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Isten engem úgy segéljen!


Azért hoztam a bulit példának, mert ott gyülnek össze a fiatalok.(régebben eljártak a bálba).


Moziban nem nagyon lehet ismerkedni, szinházba(darab után )se, utcán sokan nem veszik jó néven stb. stb. tudtommal sok sok fiatal ott jön össze a barátnőjével...hol máshol?!

2014. jan. 18. 14:14
 13/18 anonim ***** válasza:

Hol máshol? Pl összehoz a sors bárhol valakivel, az ilyen eröltetett ismerkedések nem valami jók, föleg ha nem is magadat adod: ebböl lesznek a nagy csalódások és kiábrándulások, hogy "dehét az elején olyan más voltál", ja bocs, csak taktika volt.


Ezek közül egy kijelentésböl egy sem igaz. Ha haverkodsz másokkal IS, az valóban jobb, mintha végig rögtön a lányon lógnál. De ha közben nem veszed számba a kiszemeltet, akkor inkább lemond rólad, mégha tetszettél is volna neki, mert látja, hogy le se szrod.

2014. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó de ez csak egyeseknél történik igy. Mi van akkor ha már évek ota valaki egyedül van. A férfinak mindig tenni kell azért hogy legyen... mi van ha én nem kaptam sült galambot már hosszú ideje. Amig egyik csaj megharagszik hogy te nem őt kémleled és mással táncolsz addig más csajoknak felkellted az érdeklődését szerény véleményem szerint.
2014. jan. 18. 14:31
 15/18 anonim ***** válasza:

A 9-es vagyok!

Lányok, amit én írok, az nem azért van,. mert titeket utálnálak. Én a "működési elveteket" utálom, amiben benne van, hogy pl. egy adott viselkedési formát kell felvenni, ha valaki akar tőletek valamit. Mert különben jön a szokásos reakció. "de aranyos vagy, de kedves vagy, hogyhogy nincs még senkid..."

A háta mögött meg egy utolsó senkinek tartják. Mindig ti vádoljátok a férfioldalt gyávasággal, de miért?! Talán mert a rengeteg kudarc, megalázás után már élni sincs kedvük?!

És az talán nem gyávaság, hogy egyetlen nő sem vállalja fel önmagát?!

2014. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 persze, valahol mindenkinek más és más tetszik. De ugye ismered azt a mondást, hogy "inkább utáljanak azért aki vagyok, mint hogy szeressenek azért aki nem". Mert ha trükközgetsz, lehet, hogy vkinek úgy megtetszel, de aztán úgyis kiderül, ha nem magadat adod.
2014. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De ez nem igaz.Mièrt nem mèsz egyszerűen oda hozzá,beszèlgettek kicsit ès elhívod egy italra ismerkedès cèljából..ès igy tovább..
2014. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, de talán érdekel valakit a válasz.

Igaz már nem tini vagyok, de én mindig is az őszinte és okos fiúkat kedveltem. Legyen bátorsága odajönni hozzám, nem pedig azt, aki a haverját küldi oda, hogy megkérdezzen valamit :D

Igazából nem értem ezeket a taktikázásokat. Ha tetszik egy lány, akkor el kell bűvölni. Ha csak dugni akarsz vele akkor is ez igaz. De ha igazán tetszik, és netán érzelmeid is vannak, netán többször akarsz vele találkozni, akkor célravezető, ha megismered milyen lány, azaz mit szeret és mit nem, mit szokott csinálni, mi érdekli, stb. Nekem a pasim azt mondta, mikor megkérdeztem, hogy mit szeretne, hogy TÉGED! Ennyi elég volt, már több éve együtt vagyunk.

2014. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!