Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből tudom hogy tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom hogy tetszem egy kissé félénk csajnak?

Figyelt kérdés
ha megkérdezem akkor sem mondaná el.. milyen jelek utalnak arra hogy többnek tart mint barátot?
2014. jan. 20. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl középsuliban elég félénk voltam, de ettől még el tudtam beszélgetni a fiúkkal, kivéve azzal aki tetszett. Ha egy fiú iránt többet éreztem puszta barátságnál, egyszerűen nem mertem közeledni felé sehogyan, még barátilag sem. :D Attól féltem, hogy leégetem magam, vagy ő nem lenne kíváncsi rám.. ezért leginkább figyelembe se vettem, ami kívülről totál úgy jöhetett le számára, hogy egyáltalán nem érdekel engem (belül viszont majd megőrültem, amiért nem merem kimutatni felé érzéseim).


Szóval ha egy félénk csaj nagyon kerül téged, az még jelenthet jót is akár. :D Remélem tudtam segíteni. 23/L

2014. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
folyton kerüli a tekinteted..már feltünően soha nem néz rád..legalábbis én ezt csinálom :/
2014. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!