Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézheti állandóan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézheti állandóan az adatlapomat?

Figyelt kérdés
A fiú egy közösségi oldalon sokszor rám néz.. csináltam már olyat, hogy én nem néztem meg sokáig az adatlapját (ő ugye látja, ha megnéztem) és akkor is megnéz. 3-4 hónapja ez megy.. és van barátnője.
2009. dec. 3. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Rád veri a farkát, lehet. Ne haragudj.
2009. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan dolog, mint egy sporteseményen fotózni a tömeget. Senki sem reklamálhat, hogy rajta van a fotón. Ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni, max megkérdezed tőle, hogy mit is néz mindig. El nem nagyon tudod tiltani. Ez az ilyen oldalak átka.
2009. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
miért kellene haragudnia, ez így van, mert mindenki szokott gondolni arra akire csinállja esetleg ha kép is van akkor meg :)
2009. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A pofikádat nézve szeret ejakulálni! 1
2009. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólásokat.. de nincs olyan kép kitéve az adatlapomra, ami esetleg segédeszközként szolgálhatna neki :D .. meg ha barátnője van, hát vele intézze el a szükségleteit:D
2009. dec. 3. 17:33
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de nem lenne sokkal egyszerűbb a myvip levelezési funkcióját igénybe venni ennek tisztázására, mint ide föltenni a kérdést.
2009. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj, tök aranyos 13 éves lányokra is szoktam megköptetni a bőrkobrát. Semmi erotikus kép, csak hát olyan kis aranyosak. :$
2009. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a tilltott gyümölcs mindig szép
2009. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
pedobáá'
2009. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
amig csak nézi nembaj
2009. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!