Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nézheti állandóan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézheti állandóan az adatlapomat?

Figyelt kérdés
A fiú egy közösségi oldalon sokszor rám néz.. csináltam már olyat, hogy én nem néztem meg sokáig az adatlapját (ő ugye látja, ha megnéztem) és akkor is megnéz. 3-4 hónapja ez megy.. és van barátnője.
2009. dec. 3. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar,akkor írj neki levelet a neten,hogy ez téged zavar,és álljon le.Azért szerintem Te is sejted,hogy attól még,hogy van barátnője,simán tetszhetsz neki.Nincs ebben semmi.Ráadásul szerintem picit azért legyezgeti ez a dolog a hiúságodat...
2009. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: érdeklődik feléd, nem feltétlenül tetszel neki, hanem valami felkeltette az érdeklődését veled kapcsolatban, vagy az is lehet hogy azért nézi sokszor az adatlapodat mert így akarja jelezni hogy vedd fel msnre.
2009. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
18:22 Hát ott a pont..:) Nekem nagyon bejön a srác, csak hát a barátnőjével már egy jó ideje együtt van, és tudom, hogy nagyon jól megvannak. Ezért nem szeretném msnen felvenni stb.. mert semmiképp nem akarom, hogy félreértést szüljön az egész.
2009. dec. 3. 18:50
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Melyik közösségi oldalon lehet megnézni, hogy megnéztem, vagy hogy megnézett?
2009. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
semmit csak rád veri én is szoktam nyugi
2009. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
myvip, barátikör.
2009. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

egy arcképre is ki lehet verni aranyom nem kell ahhoz szétterpesztett lábakkal lefotóznod magadat...a képzelet és a fantázia csodákra képes


ha a férfiak a képzeletükkel vetkőztetni tudnának pucér nők flangálnának a világon...bár ez asszem fordítva is igaz hehe


24F

2009. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ez annyira kétoldalú dolog.. lehet csak vhonnan ismer és alapból érdeklődik irántad, lehet tényleg tetszel neki, vagy igen azis meg lehet, h attól függetlenől h van bnője rád mutyizik.. sajnos a férfiak többsége (tiszt.kiv.) nem a bnője képét nézi vagy bnőjén fantáziál, hanem egy harmadik személyen... sztem ez elég megalázó meg gáz, dehát nemlehet mit tenni ....:):S
2009. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!