Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindent elszurtam? Lehet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elszurtam? Lehet meg esely? Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac aki nekem nagyon tetszik , sajnos en nem tudom eldonteni , hogy en neki tetszem vagy sem de ahogy beszelt ugy jottem ra, hogy igen. Es sajnos hisztiztem neki egy kicsit amin nagyon felmergelodott, gondoltam haragszik is ram mar 3 napja nem volt fennt msn-en nem tudtam vele beszelni. Megneztem es nem tiltott le a listajarol.

Vajon ezzel a hisztivel mindent elrontottam , bocsanatot kertem de nem mondott arra semmit , csak annyit hogy o most kell menjen es elkoszont. Mit tudnek csinalni , mert neki egy komoly csaj kell nem egy ilyen hisztis pics@, de en is csak azert hisztiztem mert nagyon ideges voltam es volt meg amelett egy csomo bajom.


2009. dec. 3. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia Gyermekem! Hány éves vagy? :) Meg hány éves a srác?
2009. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

18 mindketten

Az a legszarabb hogy igaza volt, es tenyleg megbantam , vagyis nem gondolkoztam csak locsogtam.

2009. dec. 3. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Kértél bocsánatot? :)
2009. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha máshogy nem, telón tudsz, vagy pl. közösségi oldalon. :)
2009. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Megneztem es nem tiltott le a listajarol."

Ezt te hogy tudod megnézni?(tényleg nem tudom,és érdekelne.Elmondod?...)Egyénként 18 évesen hisztizni,főleg amikor tudod,hogy felesleges volt,kár volt...Én meg is sértem azokat a férfiakat akik ilyen szituban inkább menekülnek...

2009. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen , kertem bocsanatot. e*mailt is irtam neki. De nem reagal. De ezert a "hisztiert" reszben o volt a hibas de tudom akkor is nem kellet volna en ezt csinaljam . Tenyleg nem akarom elvesziteni es megint 0rol kezdeni mert nehez volt vele ennyire is haladni . Mert tenyleg erett gondolkodasa van a korahoz kepest es eddig szerintem ugy latta hogy en is az vagyok de ezzel mindent eltiportam.
2009. dec. 3. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Messenger plus szolgáltatások, ott a jobb felső sarokban (a felkiáltójelre rámész) aztán a partnerlista-karbantartó és már látod is amit akarsz.

2009. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok hasznos választ adni, viszont a MSN Plus partnerlista karbantartó NEM jelzi, hogy ki tiltott le, csak azt hogy ki TÖRÖLT le, ez a kettő nem ugyan az..L/14
2009. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elég jól elszúrtad,az tény.Majd,ha kiengesztelődött,akkor jelentkezni fog úgyis.Addig várj türelmesen,és hagyd békén.Jobbat nem tudok.
2009. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Írj egy közös ismerősnek MSNen, de olyannak, akivel tudod, hogy vannak közös MSN partnereitek, legalább 3-4... Írd meg neki vackolsz és nem látod a belogok felét... Nézze már meg neked, ez a három ember járt-e fent :D Így derül ki, tiltott-e :)


Semmit ne csinálj. Várj.

2009. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!